Adam Asmaca Oyunu

Adam Asmaca Oyunu

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu404 KB
İşletim SistemiWindows Xp / 7 / Vista
Eklenme TarihiKasım 23rd, 2015
Hemen indir (404 KB)
6361 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

Klasik bir oyun deyince aklıma isim şehir, amiral battı, SOS ve en önemlisi adam asmaca. Okul teneffüslerinde tahtada oynadığımız adam asmaca. Bir kelime ve insan vücudunun tamamlanmasından oluşan bir oyun.

Öncelikle oyunumuz iki boyutlu bir tasarımdan oluşuyor. Oyunda bir dar ağacımız var. Bir de kelimemiz. Harfleri her yanlış girişimizde dar ağacında oluşan adamımız. İşte oyun ismini buradan alıyor. Adamın önce kafası, sonra vücudu kolları bacak ve derken ayakları oluşuyor. Yani her yanlış harfinizde adamın bir uzvu çiziliyor.

Grafiksel olarak bizi sadece oynayacağımız oyuna yönlendiren bu oyunu artık hemen hemen tüm oyun sitelerinden oynayabilir veya bilgisayarımıza yükleyebiliriz. Vakit geçirmek ve kelime bilginizi sınamak için güzel bir oyun. İyi oyunlar dileriz.

Artıları
  • Küçük yaşlar için uygun
  • Eğlenceli
  • Vakit geçirmek için iyi
Eksileri
  • Çok basit

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

League of Legends League of Legends League of Legends, 2009 tarihinde Riot Games tarafından yayınlanan ve çıktığı ilk günden bu yana tüm dünyada en çok oynanan online oyunlar..
Kelime Oyunu+ Kelime Oyunu+ Ali İhsan Varol’un sunduğu televizyonların en çok sevilen bilgi yarışmalarından birisi olan Kelime Oyunu yarışmasının oyunu olan Kelime Oyunu+ sizlerin kelime bilgisini ölçmeyi..
Crossword Twist Crossword Twist Crossword Twist, bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz bir kelime bulma oyunudur. Oyunda size sol taraftaki listede verilen kelimeleri sağ tarafta karışık halde verilmiş harfler arasından..
MahJong Suite MahJong Suite MahJong Suite, MahJong tarzı fal oyunlarını sevenlere hitap eden yüksek kalitede bir zeka oyunudur. Her MahJong bulmacasında yapılabilecek milyonlarca farklı kombinasyon bulunduğu..
Wheel of Fortune Wheel of Fortune Ülkemizde yıllarca Mehmet Ali Erbil’in sunuculuğunu yaptığı ünlü yarışma programı Çarkıfelek ( Wheel of Fortune ) oyun olarak şimdi sizlerin karşısında. Format olarak..
Etiketler:


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :