Age of Wonders 2

Age of Wonders 2

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu97 MB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8 / Vista
Eklenme TarihiAralık 20th, 2015
Hemen indir (97 MB)
690 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

Age of Wonders 2, Triumph Studios tarafından geliştirilen ve yayınlanan RPG yani rol yapma türünde bir strateji oyunu.

Ödül kazanma stratejisi üzerine kurulu olan ve bu ödülü kazanmak için yoğun bir çaba verilen Age of Wonders’da imparatorluk kurmak, rol yapma ve savaşın gayet etkileyici bir karışımı ile karşı karşıya kalıyorsunuz.

Evermore Çemberi’nde bulunan sihirbazların arasına ölümsüz bir grup katılmak ister. Fakat bu durum dünyadaki düzeni bozar. Çöküşün eşiğine gelen dünyadaki dengeyi yeniden kurmamız gerektiği oyunda mitolojik yaratıklar ve gizemli topraklarla dolu bir dünyayı keşfetme olanağına sahip oluyoruz. Ayrıca yoğun tehlike ve heyecan verici zorlukların üstesinden gelip, çok güçlü bir sihirbaz olarak etkileyici bir güç oluşturmaya çalışıyoruz. Bunu yaparken de Sihirbazların Kulesini kullanıyoruz. Bu kuleden büyülerimizi istediğimiz yere yönlendirebilmek için ise ilginç şekilli bir güç vericisi kullanıyoruz.

Tekli oyuncu modunda 20 adet senaryonun bulunduğu oyunda Elfler, Buzlu Donanmalar, Cüceler, Ölümsüzler gibi 12 farklı ırk bulunuyor ve bunların birinin üstünde bir egemenlik kurmamız gerekiyor. Düşmanlarımızı fethetmek için buhar topları, hava gemileri gibi çeşitli araçların bulunduğu oyunda 130’u aşkın özgün birim bulunuyor. Araçların oldukça çeşitli olması oyuna son derece keyif ve kullanışlılık katmış durumda. Aynı zamanda içlerinde hava, ateş, hayat ve ölümün de olduğu toplam 7 adet sihir bulunuyor. Bu sihirler ile dünyayı kurtarmak için mücadele veriyoruz. Şiddetli dövüş sihri ve dünyayı değiştiren çeşitli büyüler bulmanın da mümkün olduğu oyunda online olarak internet üzerinden 8 oyuncuya kadar da destek verebiliyor.

Ortalama grafik ve seslere sahip olan oyun farklı yapısıyla strateji türünde oyun oynamayı sevenlere farklı bir oyun deneyimi sunuyor.YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :