Alone in the Dark indir | İndir Oyunu
Alone in the Dark

Alone in the Dark

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu82.1 MB
İşletim SistemiWindows Xp / 7 / 8 / Vista
Eklenme TarihiAralık 5th, 2015
0.00 Lira
Hemen indir (82.1 MB)
61 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (0 oy ile: 0,00 / 5, oylandı)
Loading...Loading...

Alone in the Dark oyunu kalp atışlarını hız katacak maceraya ait her durumdan hoşlanan kişilerin içerisinde kendilerini bulacağı hareketli oyunlardandır. Yanda resimde gördüğünüz karakterimiz Edward Camby olup oyunda yönlendireceğimiz direktifleri vereceğimiz oyuncudur. İçerisinde tılsımları barındıran ve bu tılsımlara karşı düşünceler geliştirmemiz gerektiği belirtip oyunun konusuna geçelim.

Gizli Olayları Oluyor82.1 MB

Amerika’nın önemli kentlerinden birisi olan New York bilindiği üzere yasa dışı olayların sıklıkla yaşandığı mekan olarak dikkatleri çeker. Alone in the Dark oyununda da bu tür olaylar olacak ve bizler Edward Camby karakterimizle gizli oyunları bozacağız.

Oyunun Görüntü Kalitesi

Alone in the Dark oyunu grafiklerinin hiç de küçümsenmeyecek kadar iyi olduğunu söylemeliyiz. İçerisinde sağlanan karanlık ortam oyuna ayrı bir heyecan katmıştır. Kişilerin hayattaki tavırları oyuna çok yakın bir şekilde yaklaştırılmıştır.

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

1NSANE 1NSANE, 2001 yılında Invictus Games, Ltd. tarafından geliştirilip Codemasters tarafından piyasaya sunulan bir off-road yarış oyunudur.Oyundaki lev...
Knights of Honor “Strateji, Tarih, Diplomatik Hamleler...”Knights of Honor, tarihsel strateji oyunlarının baş yapıtlarından bir tanesi. Devlet yönetimi, stratejik ...
Cooking Academy Yazı gelecek
Etiketler: ,