Army Men RTS indir | İndir Oyunu
Army Men RTS

Army Men RTS

LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu39.4 MB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8
Eklenme TarihiŞubat 12th, 2016
0.00 Lira
Hemen indir (39.4 MB)
138 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (0 oy ile: 0,00 / 5, oylandı)
Loading...Loading...

Army Men RTS, en ünlü erkek çocuk oyuncaklarından olan yeşil oyuncak askerleri oyun sahasına taşıyarak bilgisayar oyunu haline getirilmiş hali. Bu gerçek zamanlı strateji oyununda gerçek insan askerler yerine plastik oyuncak askerler ölecek olması oyunu daha oynanabilir hale getirebilir.

Oyundaki göreviniz Sarge’ye ve ona yardımcı olan bazukacılara, bombacılara, makineli silahlılara, ateş fırlatıcılarına ve plastik savaş araçlarına kumanda ederek düşmanlarınızı alt etmek. Oyundaki baş düşmanınız şeytani Tan ve onun ordusu olacak.

Çoğu gerçek zamanlı strateji oyununda olduğu gibi üsler inşa ediyorsunuz. Yalnız bu oyunda diğer RTS oyunlardaki gibi maden toplamak ve enerji/para elde etmek yerine plastik şeylerden elektrik üreterek yeni plastik askerler çıkarabiliyorsunuz.

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

Commandos: Behind Enemy Lines Commandos: Behind Enemy Lines, Pyro Studios tarafından geliştirilen strateji oyunu Commandos serisinin 5. oyunudur. Commandos oyunlarında tüm haritanı...
Carrier Command: Gaea Mission Carrier Command: Gaea Mission oyunu, efsanevi askeri simülasyon oyunu ARMA serisini de yaratan Bohemia Interactive tarafından geliştirilen stratejik b...