Aurora Watching

Aurora Watching

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu158 MB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8
Eklenme TarihiNisan 11th, 2016
Hemen indir (158 MB)
1263 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(2 votes, average: 2,50 out of 5)
Loading...Loading...

Polonyalı oyun yapım firması Metropolis Software tarafından geliştirilen Aurora Watching oyunu gizlilik aksiyon türünde bir Metal Gear Solid klonu gibi görünüyor. Aurora Watching oyununda eski bir NATO komandosu Cole Sullivan başkahraman olarak karşımıza çıkıyor.

Cole Sullivan ile gizli görevleri yerine getirmek için gizlene gizlene ilerleyerek, bekçileri, askerleri gizli bir şekilde etkisiz hale getirerek yolunuza devam ediyorsunuz. Oyunda kamerayı isterseniz TPS isterseniz FPS şekline alabilmeniz oyunda bazı yerlerde çok işe yarar olabiliyor. Oyunda etkisiz hale getirdiğiniz kişilerin üstlerini arayarak bulduğunuz silahları alabiliyorsunuz. Özellikle silahlarınızın sürekli biten cephanelerini yenilemek için bunu oyunda sık sık yapmalısınız.

Oyunda çok ses yapmamanız gerekiyor ve aşırı ses çıkarttığınızda yakalanıyorsunuz. Yapacağınız ses yakında bulunan askeri nöbetçilerin sizi fark edip size saldırmasına sebep veriyor. Oyunu monotonluktan ve sıkıcılıktan kurtaran bazı ara bölümler de mevcut. Yapımcı firma sürekli gizlenip sürekli düşmanların arkasından sessizce dolaşmanın bir süre sonra oyuncuyu sıkacağını fark etmiş ve kar motoru sürdüğünüz bölümler gibi bazı ara bölümler de eklemişler. Ayrıca oyunda Cole Sullivan’a eşlik eden bayan ajanla da oynayabileceğiniz bölümler bulunuyor.

Artıları
  • İyi oyun senaryosu
  • Fena olmayan görseller
Eksileri
  • Metal Gear Solid takliti
Etiketler: , , ,


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :