Battles In Normandy

Battles In Normandy

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu318 KB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8 / 98 / ME
Eklenme TarihiAralık 20th, 2015
Hemen indir (318 KB)
785 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

Battles in Normandy, sıra tabanlı strateji türünde Strategic Studies Group tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir oyun.

Bir serinin ilk oyunu olma özelliğini taşıyan oyun adından da anlaşılabileceği gibi kuzey Fransa sahillerine yapılan çıkarma ile başlıyor. 2. Dünya Savaşı dönemini konu olan oyunda bir çok 2. Dünya Savaşı oyununda olduğu gibi Amerikan ve Alman ordularının savaşı konu alınıyor. Çok sayıda birlik, araç ve silahın bulunduğu oyunda yapay zeka oldukça iyi seviyede. Bunu birliklerin davranışlarından ve silah kullanımlarından anlamak mümkün. RealTime ve WeGo modlarının bulunduğu Battles in Normandy çoklu kullanıcı modu ile oyunu arkadaşlarımızla da oynamamıza imkan tanımasının yanı sıra hikaye tabanlı olarak konu üzerinden ilerliyor.

Oyunda gayet kaliteli bir editör bulunması oyunun önemli bir özelliği olarak karşımıza çıkıyor. Bu editör sayesinde kendi savaş ve haritamızı oluşturabildiğimiz gibi var olan savaş ve haritaları da güncelleyip kullanabiliyoruz. Bu da hem oyunun sıkıcılığını önlerken hem de kullanıcıya bir esneklik sağlıyor. Aynı zamanda oluşturduğumuz senaryolar için gerekli araç ve ekipmanları da oluşturabilmemiz mümkün.

CMx1 oyun motoru kullanılarak geliştirilen oyunda grafikler ve sesler bir strateji oyunu için gayet yeterli düzeyde. Daha iyi seviyede olsa oyunun oynanabilirliği ve kalitesi daha iyi seviyede olabilirmiş fakat bu hali de oyuncunun oyunun atmosferine girmesini olumsuz etkilemiyor. Aynı zamanda kontroller de oyunun rahat bir şekilde oynanabilmesi hem çok fazla oyun oynamayanların hem de kaliteli strateji oyuncularının kolaylıkla adapte olabileceği şekilde tasarlanmış.

Kaliteli yapay zekası, iyi düzeydeki oynanabilirliği gibi özellikleriyle Battles in Normandy oyunseverler için iyi bir alternatif olarak karşımıza çıkıyor.YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :