Blitzkrieg 2

Blitzkrieg 2

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu269 MB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8
Eklenme TarihiNisan 14th, 2016
0.00 Lira
Hemen indir (269 MB)
662 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(0 oy ile: 0,00 / 5, oylandı)
Loading...Loading...

Blitzkrieg II oyunu ilk oyuna oranla daha çok 2. Dünya Savaşının gerçekçi ve global savaş cephelerinde stratejik fırsatlara yoğunlaşmış. Yerküreyi elinize geçirmek için, Sovyet Silahlı Kuvvetleri, Birleşmiş Devletler Ordusu ve Alman Silahlı Kuvvetleri arasından tüm operasyonu planlayarak, askerlerinize şiddetli çatışmalarda liderlik etmelisiniz. Orijinal oyunda geliştirilen grafik motoru sayesinde en gelişmiş kanlı ve dramatik savaş ortamına şahit olacaksınız.

Gerçek Strateji

Hangi görevlerde nasıl savaşacağınıza, hangi destek kuvvetlerini çağıracağınıza, hangi hava limanlarını ya da tren istasyonlarını ele geçireceğinize, destek kuvvetlerini kara yolu ile mi yoksa hava yolu ile mi çağıracağınıza tüm görev süresinde siz karar veriyorsunuz. Taktiksel hedefleri yerine getirerek stratejik olarak savaş eforunuza destek olabilirsiniz.

Çatışma ekiplerine komutan atayarak veya içlerinden birini komutanlığa yükselterek, birbirinden farklı 50 yeteneğe ve gerçek hayat hünerlerine sahip olabilirsiniz. Gelip geçen düşmanları patlatmak için mühendisler yetiştirip etrafa TNT yerleştirebilirsiniz. Bunun gibi irili ufaklı gerçek strateji ögelerini oyunun içinde bolca bulabilirsiniz.

Gerçek Savaş

Başta Avrupa’nın kalbi olmak üzere 2. Dünya Savaşı’nın Iwo Jima, Stalingrad, Filipinler, Ardannes, Tobruk ve Moskova gibi cephelerinde de savaşacaksınız. Görevlerde yapmanız gerekenler, baskın yapmak, hava savaşına katılmak, sahili ele geçirmek gibi farklı farklı şekillerde ve geniş bir yelpazede karşınıza çıkacak.

Şeytan ateş tankı Tiger 2’den V-2 balistik füzelerine kadar 100’lerce özgün silaha erişme hakkını da bu oyunda bulabileceksiniz. Özel kuvvetleri kullanabilir, lağımcıları yönetebilir, saldırı mühendisleri çıkartabilir, savunma köpekleri yetiştirebilir ve bunun gibi bir sürü güzel özelliği oyunda kullanabilirsiniz.

Artıları
  • Her yer tanklarla dolu
  • Yıkılabilir eyerlerin yıkılma efektleri çok başarılı
  • Pasifikten Avrupa'ya uzanan bir sürü görev
  • Hızlı tempolu oynanış
Eksileri
  • Gerçek tarihle bağdaşmayan yerler var
  • Standart zorluk seviyesi aşırı kolay
  • Grafikler biraz eski kalmış


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :