Carrier Command: Gaea Mission indir | İndir Oyunu
Carrier Command: Gaea Mission

Carrier Command: Gaea Mission

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.5 GB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8
Eklenme TarihiNisan 15th, 2016
0.00 Lira
Hemen indir (1.5 GB)
112 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (0 oy ile: 0,00 / 5, oylandı)
Loading...Loading...

Carrier Command: Gaea Mission oyunu, efsanevi askeri simülasyon oyunu ARMA serisini de yaratan Bohemia Interactive tarafından geliştirilen stratejik bir aksiyon oyunudur. Hem aksiyon oyunlarının hem de strateji oyunlarının unsurlarını bir arada bulabileceğiniz oyun, muazzam büyüklükte açık takımadalar üzerinde oynanıyor.

Asya Pasifik Birliği ve Birleşmiş Dünya Koalisyonu arasındaki katastrofik savaşları konu alan oyunda dünya içinde yaşanmaz hale gelmeye başlamıştır. Tek umut uzak gezegen sistemlerindedir. Taurus gezegeni dünyada azalan su kaynaklarını eski haline getirmek için anahtar konumundadır. Birleşmiş Dünya Koalisyonu ( UEC ) üyesi Lt Myrik bir uzay gemisi ile Taurus gezegenindeki ölü bölgeyi fethetmek için göreve gönderilir.

Oyunun temel özellikleri;

Hikaye tabanlı kampanya : Sarmalayan hikaye çizgisini takip ederek çaylak bir askerken, komutanlığa giden yolda düşmanlarla savaşacaksınız.

Stratejik görevler : Düşman uzay gemilerini yok etmek için stratejik ayarlamalar yapmanız gerekiyor. 30’dan farklı ada ve 6 farklı iklimi olan bölgeyi keşfedeceksiniz.

Üniteleri özelleştirin : Uzay gemisi filonuz için yeni yükseltme ve silahlar seçebilir bunları istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz, ama bir gözünüz yakıt ve cephanede olsun.

Artıları
  • Strateji, taktik ve aksiyonu kombine ediyor
  • Güzel grafikler
  • Üniteleri yönetmek kolay
Eksileri
  • Multiplayer seçeneği yok
  • Yol bulma sorunlu

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

Rappelz Bu ücretsiz MMORPG’de farklı bir geçmişe ve özelliklere sahip üç ırk mevcut; Gaia, Deva ve Asura.Rappelz’in hikayesi kısaca şöyle: Gaia kıtasında ...
Age of Empires 3 2005 yılı Ekim ayında serinin üçüncü oyunu olarak karşımıza çıkan AOE III önceki iki oyuna nazaran çok daha gelişmiş seçenekler ile oyunculara sunuldu...
Splinter Cell: Double Agent Bir Oyun İki AjanSplinter Cell serisinin dördüncü oyunu olarak ortaya çıkan Double Agent, birçok oyun platformuyla uyumlu ve üçüncü şahıs perspekt...