Chicago 1930 indir | İndir Oyunu
Chicago 1930

Chicago 1930

LisansÜcretsiz
DilAlmanca
Dosya Boyutu134 MB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8
Eklenme TarihiNisan 9th, 2016
0.00 Lira
Hemen indir (134 MB)
137 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (0 oy ile: 0,00 / 5, oylandı)
Loading...Loading...

Chicago 1930 oyununun isminden de anlayacağınız gibi Amerika’da bir şehir olan Chicago’nun 1930’lu yıllardaki atmosferini ve şehirdeki suç ortamını konu alıyor. 1930’lu yıllarda Chicago için gangsterler şehri demek doğru olacaktır. RPG tarzında oynanan oyunda isterseniz Don Carmine Falcone’nin öncülük ettiği mafya’yı seçerek ya da Edward Nash tarafından kontrol edilen özel bir polis birimini seçerek başlayabiliyorsunuz.

Eğer Mafya’nın tarafında olmayı seçerseniz oyunda Don Carmine Falcone’nin sağ kolu olan bir mafya üyesi, Jack Beretto ile oynuyorsunuz. Mafya tarafında oynuyorken amacınız tüm düşmanlarınızı yok ederek Chicago’nun kontrolünü kendi mafya ailenizin eline geçirmek. Oyunun başlangıcında Chicago’nun kontrolü İrlanda Mafya’sının Hank O’neal’ın elindedir. Ayrıca Baron lakaplı gizli bir karakter de sürekli olarak Don Carmine Falcone’den para çalmaktadır. Oyunun başlangıcında bunlarla uğraşıyorsunuz ve senaryo dahilinde ilerliyorsunuz.

Eğer Polis olmayı seçerseniz FBI ajanı Edward Nash olarak oynuyorsunuz. FBI başkanlığından aldığınız görevleri yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Polis olarak oynarken şehrin kontrolü Don Falcone’nin eline geçmiştir. Siz de onun imparatorluğunu yerle bir edebilmek için yavaş yavaş onun bölgelerinin kontrolünü almaya çalışıyorsunuz. Bu modda Beretto mafyaya hainlik yapan bir köstebek olarak size yardımcı oluyor ama onun da bir düşman olduğunu unutmamanız gerek.

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

Çılgın Tarla Balık Zamanı Öncelikle şunu belirtmekte fayda var oyunun ismini Türkçe olarak görüp de aldanabilirsiniz, oyun İngilizce’dir. Fakat oyundaki dil az çok oyunlardan İ...
Super Mario 3 Forever Advance Super Mario Forever 3 Oynadık!Super Mario serisinin PC için yapılmış bu versiyonunda resmen super mario'nun tarihsel gelişimine tanıklık ediyoruz....
Kino One Yazı gelecek
Space Strike Yazı gelecek
Etiketler: , ,