Chicken Invaders 3 Christmas Edition

Chicken Invaders 3 Christmas Edition

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu9.3 MB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8 / Vista
Eklenme TarihiOcak 1st, 2016
0.00 Lira
Hemen indir (9.3 MB)
2142 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(1 votes, average: 1,00 out of 5)
Loading...Loading...

Dünyayı istila etmeye çalışan tavuklar bu sefer yılbaşında saldırıyor. Siz de uzay geminiz ile uzayda yol alarak hem bu tavuklardan, hem onların korkunç tavuklar şeklindeki makine bosslarından hem de yumurtalarından kaçınarak onlara ateş ederek dünyayı kurtarmaya çalışıyorsunuz. Vurduğunuz tavuklardan düşen güçlendiricileri yakalayarak hem uzay geminizi daha güçlü hem de silahlarınızı daha büyük ve etkili hale getirebilirsiniz.

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

Insaniquarium Insaniquarium Insaniquarium, küçük ama eğlenceli bir akvaryum oyunu. Oyunda 4 farklı akvaryumda değişik balık türleri ile oynayabileceğiniz 20 farklı bölüm bulunuyor. Oyunda balık satın..
Tasty Blue Tasty Blue Tasty Blue oyununda doymak bilmeyen bir iştahı olan küçük bir akvaryum balığı olarak oyuna başlıyorsunuz. Sahibi tarafından fazla yem verildikten sonra bir..
Chicken Invaders 5 Chicken Invaders 5 Chicken Invaders 5 oyunu, uzaylı dev tavukların dünyayı istila etmeye çalıştığı sizin de onları uzay geminiz ile vurarak yok ettiğiniz zevkli bir..
Dynomite Deluxe Dynomite Deluxe Dynomite Deluxe, çağlar öncesinin dinozorlarının fırlattığı dinamitlerle dinozor yumurtalarını patlatmaya çalıştığı eğlenceli bir küçük oyundur. Yumurtaları patlatabilmeniz için 3 aynı renkte yumurtayı yan yana..


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :