City Racing indir | İndir Oyunu
City Racing

City Racing

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu26.2 MB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8
Eklenme TarihiMayıs 13th, 2016
0.00 Lira
Hemen indir (26.2 MB)
3265 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (8 votes, average: 3,50 out of 5)
Loading...Loading...

Oyun oldukça geniş bir şehirde başlıyor ve oyuna başladığınız ilk arabanız tamamen bir hurda. Garajınızda bu arabanızı görebileceğiniz gibi oyunun başında size mekanikciniz tanıştırılıyor ve oyun hakkında sizi bilgilendiriyor. Diğer kapalı şehir oyunlarında olduğu gibi aracınızla şehirde dilediğiniz şekilde özgür dolaşabiliyorsunuz. Şehirde dolaşırken çeşitli yarış etkinliklerini görüp bunlara katılmanız gerek. Katıldığınız ve başarılı olduğunuz her yarış etkinliği size arabanızı yükseltmek ve diğer araçları kazanmak için gereken krediyi sağlayacağı gibi öte yandan itibar puanlarınızı da arttırıyorsunuz.

Oyunun grafiklerinden çok fazla bir beklentiniz olmasın. Ama şunu rahatlıkla söyleyebiliriz ki, grafiklerin üst düzey olmaması oyunda sizi hiç rahatsız etmeyecek. Şehir oldukça büyük olmasına rağmen oldukça sıradan şekilde tasarlanmış yani binalar parklar ağaçlar caddeler, bildiğiniz şehir dokusu. Araçlar futüristik bir şekilde dizayn edilmiş yani normal araba modelleri değil de dizayn arabalarla yarışacaksınız. Sokakta yürüyen vatandaşların da komik hareketleri ve yürüyüşlerine bir süre sonra alışabiliyorsunuz. Oyun fiziği başta biraz kendinizi kötü hissettirse de kısa sürede alışabiliyorsunuz.

Sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi : Windows XP/Vista/7/8
İşlemci : Pentium 3.46 veya Athion 64 3800 ya da üstü
RAM : 256 MB
Ekran Kartı : 128 MB
Ses Kartı : Direct X 9.0 uyumlu
Boş Alan : 50 MB

Artıları
  • Büyük bir şehir kurulmuş
  • Alışınca zevkli geliyor
Eksileri
  • Grafikler yetersiz
  • Berbat bir oyun fiziği
  • Tekrar eden şehir

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

Crossword Twist Yazı gelecek
Power of Defense Power of Defense oyunu 4sdk Game Development tarafından geliştirilmiş strateji ve defans unsurlarını bir arada kullanan ve bu türü sevenlere hitap ede...
Etiketler: ,