Command and Conquer Generals

Command and Conquer Generals

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu406 MB
İşletim SistemiWindows Xp / 7 / 8 / Vista
Eklenme TarihiKasım 26th, 2015
Hemen indir (406 MB)
3268 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(7 votes, average: 3,86 out of 5)
Loading...Loading...

C&C Generals oldukça güzel ve gelişmiş bir strateji oyunudur.Oyunda 3 taraf seçeneği bulunmaktadır bunlar USA,Chinese ve GLA. Oyunda gelişmiş tanklar,bombardıman uçakları, savaş helikopterleri vb. bir çok askeri ekipman bulunmaktadır. C&C Generals için günümüz şartlarına en yakın olan strateji oyunu diyebilirim. C&C Generals’ta USA’nın elinde bombardıman uçakları,gelişmiş tanklar ve para sahaları bulunmaktadır.

Chinese’nin elinde ise kalitesiz bombardıman uçakları,çok gelişmiş tanklar hackerlar bulunmaktadır. GLA’da ise biyolojik silahlar, 7li füze, kendini geliştirebilen tanklar ve öldürdüğü düşman askerlerinden çıkan kutulardan para kazanma özellikleri mevcuttur. Benim tavsiye ettiğim taraf Chinese’dir çünkü Chinese elindeki hackerlerle çok kısa sürede para kaynakları tükense bile para kazanabilir ve ileri derece gelişmiş tanklarıyla en delinmez grupları bile delebilir.Command and Conquer Generals Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. OYUNCUVELED diyor ki:

    BU VİRÜS DEGİL DEMİ CEVAP VERN PLSSSS…!11BİR!!!111

    • Admin Admin diyor ki:

      Değil, tabi ki, sitemizdeki hiçbir oyunda virüs bulunmaz, tüm oyunlar siteye eklenmeden önce virüs taramasından geçirilir.

YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :