Conflict Global Storm

Conflict Global Storm

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu358 MB
İşletim SistemiWindows 2000/XP
Eklenme TarihiNisan 30th, 2016
Hemen indir (358 MB)
2496 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

Conflict serisinin 4. oyunu olan Global Storm oyununda da bir nişancı-macera oyununu keşfetmeye davetlisiniz. Serinin bu oyunuyla birlikte 21. Yüzyıla geçiş yapılmış ve günümüzdeki modern terör savaşları konu alınmış. Ayrıca serinin bu oyununda oyun motoru %100 olarak değiştirilerek grafiklerdeki gelişmelere önem veren yeni bir motor geliştirilmiş.

Oyunun konusuna göz atacak olursak; “March 33” adında yeni bir terör grubu yavaş yavaş küresel boyutta kendini göstermeye başlamıştır. ODESSA Nazi ırkı ve dünyaya yeni bir dünya düzeni getirmeye ateşli bir şekilde inanan radikal gruplar geniş çapta tehdit ve şiddet ortaya çıkartıyorlar.

March 33 adlı terör grubunu alt etmek için görevlendirilmiş anti terör biriminizde Bradley, Conner, Jones ve Foley bulunuyor. Daha önceki oyunları oynamamış olanlar için hatırlatalım, bu karakterler daha önceki oyunlarda da timinizde bulunan efsane askerler. Üstelik görevlerde size yardımcı olacak sniper Carrie Sherman da oyunda en çok göze çarpan karakterlerden birisi.

Conflict Global Storm Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows 2000/XP
İşlemci : Pentium III veya Athlon eşdeğeri
Ram : 256 MB
Harddisk Alanı : 2.5 GB
Ekran Kartı : 64 MB
DirectX : 9.0c
Artıları
  • Uzun ve çeşitli görevler
  • Takım üyeleri arasında kolayca geçiş yapabilme
Eksileri
  • Günü geçmiş grafikler
  • Bu tip oyunların en büyük problemi yetersiz yapay zeka
  • Online multiplayer oyunu çok kısıtlamalı

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

League of Legends League of Legends League of Legends, 2009 tarihinde Riot Games tarafından yayınlanan ve çıktığı ilk günden bu yana tüm dünyada en çok oynanan online oyunlar..
Conflict of Heroes: Awakening the Bear Conflict of Heroes: Awakening the Bear Ülkemizde o kadar popüler olmasa da Amerika’da board games adı verilen masa oyunları oldukça popüler. İşte stratejik bir masa oyunu olan Conflict of..
Conflict Vietnam Conflict Vietnam Conflict Vietnam oyununda 11 yıl süren ve 3 milyondan fazla insanın hayatını kaybettiği Vietnam çatışmalarını konu alan ve 4 kişinin Vietnam’da geçirdiği..
Conflict: Desert Storm 2 Conflict: Desert Storm 2 Conflict: Desert Storm 2 oyunu tactical shooter tarzında başarılı bir video oyunudur. Oyun bu türde oyunların başarılı bir şekilde geliştirilmesi ile adını..
Conflict: Denied Ops Conflict: Denied Ops Bir elin nesi var, iki elin sesi var. Conflict serisinin 5. Oyunu olan Conflict Denied Ops, Pivotal Games tarafından geliştirilip Eidos Interactive..


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :