Conflict Global Storm

Conflict Global Storm

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu358 MB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8
Eklenme TarihiNisan 30th, 2016
Hemen indir (358 MB)
2107 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(4 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

Conflict serisinin 4. oyunu olan Global Storm oyununda da bir nişancı-macera oyununu keşfetmeye davetlisiniz. Serinin bu oyunuyla birlikte 21. Yüzyıla geçiş yapılmış ve günümüzdeki modern terör savaşları konu alınmış. Ayrıca serinin bu oyununda oyun motoru %100 olarak değiştirilerek grafiklerdeki gelişmelere önem veren yeni bir motor geliştirilmiş.

Oyunun konusuna göz atacak olursak; “March 33” adında yeni bir terör grubu yavaş yavaş küresel boyutta kendini göstermeye başlamıştır. ODESSA Nazi ırkı ve dünyaya yeni bir dünya düzeni getirmeye ateşli bir şekilde inanan radikal gruplar geniş çapta tehdit ve şiddet ortaya çıkartıyorlar.

March 33 adlı terör grubunu alt etmek için görevlendirilmiş anti terör biriminizde Bradley, Conner, Jones ve Foley bulunuyor. Daha önceki oyunları oynamamış olanlar için hatırlatalım, bu karakterler daha önceki oyunlarda da timinizde bulunan efsane askerler. Üstelik görevlerde size yardımcı olacak sniper Carrie Sherman da oyunda en çok göze çarpan karakterlerden birisi.

Artıları
  • Uzun ve çeşitli görevler
  • Takım üyeleri arasında kolayca geçiş yapabilme
Eksileri
  • Günü geçmiş grafikler
  • Bu tip oyunların en büyük problemi yetersiz yapay zeka
  • Online multiplayer oyunu çok kısıtlamalı


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :