Burdasınız: Oyun İndir Counter Strike Steam Kurulum Resimli Anlatım

Steam Kurulum Resimli Anlatım

Bilgisayarınıza steam kurmak istiyorsanız ve gerekli aşamaları bilmiyorsanız bu resimli anlatım konumuzu açık tutarak adım adım ilerleyebilirsiniz.

Steam kurulumu 1. adım

Yukarıdaki resimde görülen kısım dosyaların bilgisayarınıza yüklenme aşamasıdır ve uzun sürebilir, donmalar yaşasanızda işlemin kendisini bitirmesine izin verin.

Steam kurulumu 2. adım

Yükleme tamamlandıktan sonra karşınıza yukarıdaki resim gibi bir ekran gelecektir.Bu ekranda Valve hesabı açmak için "Create new acoount" yazan sekmeyi tıklamalısınız.

Steam kurulumu 3. adım

Yeni hesap oluşturma işlemi bittikten sonra Steam otomatik olarak kendini bilgisayarınızın sağ alt köşesinde saatin yanındaki programların arasına ekler.Ordaki simgeye tıklayarak Steam' e erişebileceksiniz.

Steam kurulumu 4. adım

Görev yöneticinizde bulunan simgeye tıkladığınızda böyle bir pencere açılacaktır ve bu menüden gerekli duyduğunuz işlemleri seçebileceksiniz.

Steam kurulumu 5. adım

Menüden "Games" seçeneğini seçtiğimizde karşımıza böyle bir ekran çıkar.Bu ekranda da gördüğünüz gibi istediğimiz Counter Strike veya Half Life sürümünü oynayabilme imkanımız bulunmaktadır.

Diğer ayarları da inceleyerek kolaylıkla çözebilirsiniz.

 

-- Sponsor Bağlantı --

--- Sponsor Bağlantı ---

Oyun indir Hakkında

Sitemizden oyun indirecek kişilere duyurulur: Oyun indirme alanında lider olmayı hedefleyen sitemizde bulunan oyunların tamamı yasal çerçevede indirebileceğiniz oyunlardır. Bunların içerisinde bazıları demo bazıları da freeware olarak sizlere hizmet vermektedir. İletişim bölümümüzden bazen oyun indir şifreleri istenmektedir bu tür durumlar kanunanlara aykırı olmasının yanında Hak meselesi olduğundan yardımcı olamayacağımızı belirtmek isterim. Oyun isimlerini kategori haline getirip sizlere oyun serilerini kolay indirme olanağı tanıyoruz. Yeni çıkacak sürümler için sitemizi takip edebilirsiniz. Bu durum hem size güncel versiyonları takip ettirecek hemde oyunların yeni özellikleri hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır.