Deer Drive

Deer Drive

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu23.7 MB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8
Eklenme TarihiŞubat 6th, 2016
Hemen indir (23.7 MB)
4223 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...Loading...

Deer Drive oyunu avcılık simülasyon oyunları denince akla gelen ilk firma olan SCS Software tarafından yayınlanan başarılı bir simülasyon oyunudur. Deer Drive oyununda 3 büyük kupa mücadelesi, 2 farklı tehlikeli canlı türü ve 3 farklı silah türünün yanı sıra eğlenceli ve gerçekçi bir çevre manzarası sunuyor.

Oyun şu ana kadar üretilmiş avlanma oyunları arasında en çok bağımlılık yapanlarından birisi olarak gösteriliyor. Geyik avı oyununda avlayacağınız geyiklerin avlanması zor hayvanlar olduğunu söylemeye gerek yok. Nişan alıp avınızın zayıf noktasını yakaladıktan sonra doğru zamanda yapacağınız bir atış ile avınızı avlayabilirsiniz. Bunun için doğru bir şekilde nefes kontrolü de yapabilmeniz gerekiyor. Bazı hedefler size güçlendiriciler verebiliyor.

Oyunda bulunan hayvanlar arasında çok sıçrayan ve ani yön değiştiren beyaz kuyruklu geyik, tehlikeli şarjları ile Amerikan Geyiği, ölümcül saldırıları ile Boz Ayı, bazı yabani kuşlar ve zararlı küçük hayvanlar bulunuyor. Gerçekçi fizikler ve hayvan dizaynları ile gerçekçi bir avcılık deneyimi sunmayı amaçlayan oyunda, gerçekçi mevsim şartları da avlanmayı daha zorlaştırıyor. Doğal çevreden gelecek sesler ise sizi tıpkı bir avlanma sahasındaymış gibi hissettirecek.

Artıları
 • Hayvan çeşitliliği fazla
 • Silah çeşitliliği fazla
Eksileri
 • Gerçekçi gelmiyor
 • Grafikler yetersiz


Deer Drive Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

 1. volkan diyor ki:

  oyun çok güzel

 2. ayça diyor ki:

  oyun çok güzel

 3. ayça diyor ki:

  oyunu kim yapmış

 4. samet diyor ki:

  admin sen en iyi adminsin! milleti aşağalamayıp herkese nazik bir dille karşılık veriyorsun(kibarca) içimden söylemek geldide.

YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :