Defender of the Crown: Heroes Live Forever

Defender of the Crown: Heroes Live Forever

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu53 MB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8
Eklenme TarihiŞubat 27th, 2016
Hemen indir (53 MB)
1188 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

Defender of the Crown: Heroes Live Forever oyununda eski krallıklarda harita üzerinde yapacağınız savaşları ve hamleleri planlayarak savaştığınız sıra tabanlı bir strateji oyununa tanık oluyorsunuz. Oyunda seçebileceğiniz 4 farklı karakter bulunuyor, bunlar; Cedric of Rohterwood, Wilfred of Ivanhoe, Geoffrey Longsword ve Wolfrig the Wild. Her karakterin harita üzerinde farklı konumda toprakları var ve hepsinin farklı türlerde gelişmiş yetenekleri var.

Karakterinizi seçtikten sonra kendi topraklarınızı geliştirmek için askerler yetiştirebilir, bir kaleden prenses kaçırabilir veya tutsak olan bir prensesi kurtarabilirsiniz. Ayrıca komşu topraklara savaş açabilir ve fethetmeye çalışabilirsiniz. Aynı zamanda bölgenin okçuları ile en iyi oku kimin atacağını öğrenmek için müsabakalara girip altın ve şöhret kazanabilirsiniz.

Artıları
  • Savaş kartları ilgi çekici bir yenilik olmuş
Eksileri
  • 20 yıllık oyun hiç geliştirilmemiş
  • İç karartıcı ve tekrar edici krallık yönetimi
  • Savaşlarda taktiksel derinlik yok
  • Çok kötü sesler ve görseller

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

League of Legends League of Legends League of Legends, 2009 tarihinde Riot Games tarafından yayınlanan ve çıktığı ilk günden bu yana tüm dünyada en çok oynanan online oyunlar..
Weather Lord: Graduation Collector’s Edition Weather Lord: Graduation Collector’s Edition Weather Lord: Graduation Collector’s Edition oyununda yönettiğiniz krallıktaki huzur ve refahı sağlamak için zamana karşı hızlı bir yönetim göstermeniz gerekiyor. Oyunda topladığınız..
Prehistoric Tales Prehistoric Tales Prehistoric Tales oyununda kendinizi bir anda hiçbir şey hatırlamadan tarih öncesi bir çağda ve etrafınız tarih öncesine ait şeylerle sarılı bir şekilde..
The Three Musketeers The Three Musketeers The Three Musketeers oyunu orijinal 3 Silahşörler hikayesinin oyun haline getirilmiş halidir. Oyunda 3 Silahşörlerden d’Artagnan rolünü ve onun 3 Silahşörlere katılış..
Medal Wars Medal Wars Medal Wars, eski çizgi roman tarzı grafiklere sahip küçük bir askeri oyundur. Oyunda mouse ile kontrol edeceğiniz askerler ile size verilen görevleri..
Etiketler: ,


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :