Depth Hunter 2: Deep Dive

Depth Hunter 2: Deep Dive

LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu360 MB
İşletim SistemiWindows 7 / 8
Eklenme TarihiEkim 12th, 2016
Hemen indir (360 MB)
16653 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(38 votes, average: 4,39 out of 5)
Loading...Loading...

Biart Company LLC tarafından geliştirilen su altı avcılık simülasyonu Depth Hunter serinin 2. oyunu olan Deep Dive ile karşımıza çıkıyor. Depth Hunter 2 oyununda 3 farklı büyük bölgede ( Tayland, Güney Afrika ve Bahamalar ) 25 adet heyecanlı görev sizleri bekliyor. Oyunda farklı türden balık cinslerini nefes kesici zıpkınla avlanma heyecanı ile yakalamaya çalışacaksınız.

Ayrıca oyuncular su altı definelerini bulmak zorundalar ve oldukça detaylı hazırlanmış güzel ve yaşayan bir su altı dünyasında fotoğraflar çekebilirler. Bunun için hazırlanmış bir exploration modu bulunuyor. Oyunda sadece balıkları değil yengeç ve ahtapot gibi diğer deniz canlılarını da avlayabilirsiniz. Suyun altında bulunan batık gemi ve uçak gibi nesneler de son derece detaylı olarak hazırlandığı için dalış meraklılarını mest edecek türden.

Oyunda 3 ana çevre olduğundan bahsetmiştik, ilk bölge olan Tayland’ı bitirince Güney Afrika’ya, oradaki görevleri bitirince Bahamalar’a geçiyorsunuz. Lokasyonlar değiştikçe denizin altındaki çevre ve balık türleri değişiklik gösteriyor. Oyunda 25 görev var ama neredeyse her görev için dalışa geçtikten sonra 2 farklı alt görev bulunuyor. Bu yönden bakınca neredeyse 50-60’a ulaşan bir görev sayısı söz konusu. Oynarken palet, zıpkın, dalış tüpü ve kamera sizin ekipmanlarınız. Her ekipmanın kendi türüne göre geliştirmeler yapabiliyorsunuz. Bu da su altındaki performansınızı artırıyor. Örneği paletleri geliştirdikçe yüzme hızınız artarken zıpkını geliştirince menziliniz artıyor.

Oyundaki görevlerin çoğunluğunu balık tutma oluştursa da, bazı görevlerde belli bir balığın %100 kalitede resmini çekmeniz veya define bulmanız da size görev olarak verilebiliyor. Oyunda yükseldiğinizi görmekten başka ne işe yaradığını kestiremediğimiz level sistemi de bulunuyor ve sadece 30 levele kadar çıkılabiliyor.

Depth Hunter 2: Deep Dive Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows 7 / 8
İşlemci : Intel Core 2 Duo 2.4 GHz veya AMD Athlon X2 2.7 GHz
Ram : 2 GB
Harddisk Alanı : 800 MB
Ekran Kartı : NVidia GeForce 8800 veya üstü
DirectX : 9 ve üstü
Artıları
 • İstatistik sunumu
 • Balık avlarken kan çıkmıyor
 • Basit başarımlar
Eksileri
 • Yetersiz görev çeşitliliği
 • Teknoloji çağında 30 resim hafızası olan kamera
 • Dalış animasyonları yok
 • Balık çeşitliliği yok
 • Köpek balığı, yunus, balina gibi hayvanları avlayamıyorsunuz

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

League of Legends League of Legends League of Legends, 2009 tarihinde Riot Games tarafından yayınlanan ve çıktığı ilk günden bu yana tüm dünyada en çok oynanan online oyunlar..
Deep Black: Reloaded Deep Black: Reloaded Deep Black: Reloaded oyunu Biart tarafından geliştirilen TPS türünde oynayacağınız güzel grafiklere sahip bir aksiyon oyunudur. Oyunda 4 farklı çevrede 40 adet..
Depth Hunter Depth Hunter Biart Company tarafından geliştirilen su altı avcılık simülasyonu oyunu Depth Hunter bu türde çok fazla oyun olmadığı için kendi türünde en çok..
Çılgın Tarla Balık Zamanı Çılgın Tarla Balık Zamanı Öncelikle şunu belirtmekte fayda var oyunun ismini Türkçe olarak görüp de aldanabilirsiniz, oyun İngilizce’dir. Fakat oyundaki dil az çok oyunlardan İngilizce’ye aşinaysanız..
Tomb Raider Underworld Tomb Raider Underworld Tomb Raider Underworld keşfetmeye dayalı macera oyunlarına yeni bir soluk getirmeye çalışıyor. Korkusuz maceracı Lara Croft ile yine gizemleri çözmek için yeni..


Depth Hunter 2: Deep Dive Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

 1. hasan yaş 11 diyor ki:

  abi ark da koysan

YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :