DiRT Showdown

DiRT Showdown

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8
Eklenme TarihiNisan 14th, 2016
Hemen indir ()
2173 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(4 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

Motor kargaşası haline gelmiş bir dünyada yolunuzu açmak için vurun kırın parçalayın ve yarışın. Bu motorlu taşıt çılgınlığında kalabalık bir atmosfer ve sosyal bir oynanış sizleri bekliyor. Oyunun ismindeki Hesaplaşma ( Showdown ) oyunda kendini çok iyi bir şekilde hissettiriyor.

Klasik bir ralli serisi olan Dirt serisinde Showdown oyunu ile tamamen farklı bir kurgu görüyoruz. Bu sefer ralliden daha çok çarpışan arabalar desek oyun türü için abartmış olmayız. Yarışlarda ekranın sağ alt kısmında boost ( turbo ) ve health ( enerji ) bulunuyor. Rakiplerinizin de enerjisi bulunuyor ve onlara çarparak enerjilerini azaltabiliyorsunuz. Oyunda hızlı gitmek kadar aracınızı sağlam tutmak ve rakiplerin araçlarına hasar vermek de önemli.

Yarış modunun yanı sıra çarpışma modunda bildiğiniz lunaparklardaki çarpışan arabalar gibi dört tarafı kapalı bir pistte diğer arabalarla çarpışıyorsunuz. Burada amaç tüm diğer araçları parçalayıp sizin aracınızın sağlam kalması. Burada toplayacağınız puanlar da son derece önemli. Bu puanları yaptığınız kafa kafaya ve artistik çarpışmalardan elde ediyorsunuz.

Oyunun grafikleri DiRT serisinin kalitesine yakışacak türden. Oyundaki hasarların anlık olarak araçlara yansıması bu kaliteli grafikler sayesinde mümkün olmuş. Yine ses efektleri de bu çarpışma aksiyonunun en üst düzeyde olmasını sağlıyor. Yarışırken bir yandan da elektronik ve rock tarzında müzikler eşlik ederek adeta adrenalin pompalıyor.

Artıları
  • Hasar çeşitliliği
  • Harika sunum ve görseller
  • Karşılaşma modlarının çeşitliliği
  • Online yarışlar süper zevkli
  • Kolay ustalışılabilen arcade
Eksileri
  • Single player modu kariyer olabilirdi


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :