Dirt Track Racing 2 indir | İndir Oyunu
Dirt Track Racing 2

Dirt Track Racing 2

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu25 MB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8
Eklenme TarihiNisan 11th, 2016
0.00 Lira
Hemen indir (25 MB)
246 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (0 oy ile: 0,00 / 5, oylandı)
Loading...Loading...

Dirt Track Racing 2, şu anda aktif olmayan Ratbag Games firması tarafından geliştirilmiş bir araba yarışı oyunudur. Dirt Track Racing 2, Ratbag tarafından çıkartılan Dirt serisinin 3. ve son oyunudur. Oyunda 15 single player ve 9 multiplayer rakip ile yarışabiliyorsunuz. 2002 yılında yayınlanmış bu araba oyunu çıktığı senelerde popülerdi fakat günümüzde çok daha gelişmiş alternatifleri mevcut.

Oyunda kariyer modu ve multiplayer modu olmak üzere 2 farklı oyun modu bulunuyor. Oyuncular oyuna en düşük sınıftan başlıyor. Oyunun başında size sıradan bir araba alacak ve ilk yarışların parasını yatıracak kadar az miktarda bir para da veriliyor. Farklı farklı bir kaç seriye katılabiliyorsunuz. Bundan sonra damalı bayrağı ilk görüp para kazanıp daha iyi araçlar satın almak oluyor amacınız. Ayrıca yarışları kazandıkça sponsorların da ilgisini çekiyorsunuz ve sponsor kazançları da size para sağlıyor. Multiplayer modunda 9 rakibe karşı online yarışlara katılıyorsunuz.

Oyunda uzunlukları ve zorlukları değişkenlik gösteren 14 farklı pist bulunuyor. Bu pistlerden bazıları Knoxville Raceway ve Bloomington Speedway gibi gerçek dünyadan pistler, bazıları da oyun için hazırlanmış gerçek dünyada var olmayan pistler. Oyunda klasik araçları da içeren bir çok araca da rastlamanız mümkün.

Artıları
  • Sponsorlardan para kazanma sistemi
  • Araç kirlenme fikirleri
Eksileri
  • Çok çok eski grafikler
  • Yetersiz sesler

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

Euro Truck Simulator 1.3 Hard Truck oyunlarından hatırlayacağımız oyun firması SCS Software önderliğinde geliştirilen oyun artık Amerika haritasından çıkarak Avrupa’ya da yayı...
Pirates Of The Caribbean At World’s End "Pusula kuzeyi göstermiyor ama biz de kuzeyi arıyor değiliz."Yıl 2007, tür; aksiyon ve macera. Disney Interactive Studios bir klişeyi daha hayata ...