Drag Racing: Bike Edition indir | İndir Oyunu
Drag Racing: Bike Edition

Drag Racing: Bike Edition

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu8.5 MB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8
Eklenme TarihiNisan 15th, 2016
0.00 Lira
Hemen indir (8.5 MB)
103 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (0 oy ile: 0,00 / 5, oylandı)
Loading...Loading...

Drag Racing: Bike Edition oyununda 17 farklı motosikletin gerçekçi motor fizikleri ile sunulmasının heyecanını yaşayacaksınız. Yeterli çizgi film grafikleri ve eğlenceli oynanışı ile türünün ilk örneklerinden birisi olmanın ayrıcalığına sahip.

Motorunuzun tüm ayarlarını yapın, tüm parçalarını ve özelliklerini seçin ve zafer için hızlanmaya başlayın. Kavrama ve güç arasındaki dengeyi hissederek en iyi bir şekilde birleştirdiğiniz taktirde oyunda geçemeyeceğiniz yarışçı yok. 10 farklı kategoride çıkacağınız yarışlarda dişlilerin uyumunu sağlayarak milisaniyeler kazanarak rakiplerinizi sollayın.

Sizi premium upgradeler satın almaya zorlamayan bir oyun olan Drag Racing: Bike Edition oyununda diğer oyunlardaki gibi yakıt süresi, upgrade bekleme süresi gibi bekleme süreleri de yok. Oyunda başarılı olmak için satın alma yapmak zorunda değilsiniz, yeteneğinizi gösterseniz yeter.

Artıları
  • Zorlayıcı ama basit oynanış
  • Kısa yarış süreleri
  • Hızlı başlangıç
Eksileri
  • Eski sürüm çok geliştirilmemiş

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

A Fairy Tale A Fairy Tale oyunu Candy Crush gibi ekrandaki aynı türden nesneleri patlatarak ilerlediğiniz bir oyun. Konu olarak, bir devin tehdit ettiği köylerini ...
Soldier of Fortune 2 Double Helix John Mullins yeniden silah başında!Bizi takip edenler iyi bileceklerdir, sürekli olarak FPS oyunlarının en popüler oyunlar olduğunu vurguluyoruz. ...
Imperial Glory Yazı gelecek