Egyptoid: Curse of Pharaoh

Egyptoid: Curse of Pharaoh

LisansSüre Kısıtlamalı
Dilİngilizce
Dosya Boyutu79 MB
İşletim SistemiWindows Vista/7/8/10
Eklenme TarihiAralık 4th, 2017
Hemen indir (79 MB)
2316 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(1 votes, average: 2,00 out of 5)
Loading...Loading...

Egyptoid: Curse of Pharaoh oyununda Antik Mısır’ın ikonlaşmış mekanlarında yıkım yapmaya çalıştığınız bir arkanoid oyunudur.

Oyunda ekranın alt tarafındaki çubuğu sağa ve sola hareket ettirerek topa vurarak topun aşağı düşmeden blokların olduğu bölüme geri dönüp blokları patlatmasını sağlamaya çalışıyorsunuz. Bölümü geçebilmeniz için tüm blokları patlatmanız gerekiyor. Bazı blokları patlattığınızda aşağıya güçlendiriciler düşüyor. Bu güçlendiricileri çubuğunuzla yakalarsanız güçlendirici aktif oluyor ve çeşitli özellikler kazanıyorsunuz. Bu özellikler arasında çubuğunuzun uzaması, topun yavaşlaması ve top sayısının artması gibi güçler bulunuyor.

Oyunun üstten görünüm 3-D karışımı bir görünüşü var ve arkanoid oyunlarında pek rastladığınız bir durum değil. Buna rağmen kısa bir sürede gözünüz ve eliniz alışıyor ve rahatlıkla oynuyorsunuz. Oyundaki top fiziklerinde tutarlılık var uzman oyuncuların hoşuna gidecek hamleleri yapmanıza imkan sağlıyor. Boyut olarak düşük olan oyun çok fazla sistem gereksinimi de istemiyor.

Egyptoid: Curse of Pharaoh Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows Vista/7/8/10
İşlemci : 2000 MHz
Ram : 2048 MB
Harddisk Alanı : 100 MB
Ekran Kartı : 128 MB
DirectX : 9.0
Artıları
  • 3D tarzında grafikler
  • Antik Mısır objeleri ve karakterleri
  • Çok iyi güçlendiriciler
Eksileri
  • Tekrar eden oynanış
  • Başlarda çok yavaş

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

League of Legends League of Legends League of Legends, 2009 tarihinde Riot Games tarafından yayınlanan ve çıktığı ilk günden bu yana tüm dünyada en çok oynanan online oyunlar..
DX-Ball 2 DX-Ball 2 DX-Ball 2 tüm zamanların en iyi kutu patlatma oyunlarından birisi. Longbow Digital Arts, bu tip bir oyunu zevkli hale getirmek için oyuna neler..
Boom Voyage Boom Voyage Boom Voyage oyunu Antik Mısır’dan Vahşi Batı’ya kadar yolculuk edeceğiniz oldukça zevkli ve görsel bir tuğla patlatma oyunudur. Bu oyunun en güzel..
Magic Ball 3 Magic Ball 3 Magic Ball 3 oyunu klasik bir tuğla kırma oyunu. Yani aşağıdaki bloktan gönderdiğiniz top yukarıdaki tuğlaları kırıp geri dönüyor. Yabancı ismi ise..
Ricochet Infinity Ricochet Infinity Ricochet Infinity, renkli grafiklere ve çılgın bölümlere sahip bir arkanoid oyunudur. Tuğlaları kırarak topun aşağı düşmemesi için çubuğunuzla topun düştüğü yerde olmanız..
Etiketler: ,


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :