Emergency 2012 indir | İndir Oyunu
Emergency 2012

Emergency 2012

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.7 GB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8
Eklenme TarihiMayıs 3rd, 2016
0.00 Lira
Hemen indir (1.7 GB)
168 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (0 oy ile: 0,00 / 5, oylandı)
Loading...Loading...

Emergency 2012 Deep Silver tarafından geliştirilen bir kurtarma ekibi simülasyonudur. Oyunda kurtarma ekiplerinin yönetimi sizin elinizde ve çeşitli lokasyonlardaki çeşitli felaketlere siz müdahele ediyorsunuz. 1998 yılında ilk Emergency oyununu piyasaya dürdükten bu yana oyunu iyice geliştiren Deep Silver 2012 yılında oyunculara hitap eden klas bir oyunla karşınıza çıkıyor.

Oyunda Paris’te şiddetli bir fırtına sonrası oluşan felaketler, Berlin’deki yangınlar, Atena’daki orman yangınları ve Münih ve Londra’daki ani sıcaklık düşüşleri sonucu ortaya çıkan felaketler serinin bu oyununa konu oluyorlar.

Emergency serisinin oyunlarında hemen hemen her gün rastlanan sıradan kazalardan tutun da büyük afetlere kadar oluşan tablonun kontrolünü almak için gerekli ekipleri yönetiyorsunuz. Oyunun bu noktasında özel bir parantez açmak istiyoruz; ortalıkta insanları öldürerek, döverek ilerlenen bu kadar çok oyunun olduğu oyun piyasasında insanlara yardım etmeyi, hayat kurtarmayı görev edinen Emergency gibi oyunların daha fazla olmasını istiyoruz.

Oyunda yaralanmış insanlara dikkat etmeli, onların tedavi olmasını sağlamalı, molozları ve enkazları temizlemeli, ateşleri söndürmeli ve bunun gibi insan hayatını tehlikeye atan ögeleri ortadan kaldırmalısınız.

Oyunun 2012 sürümünde bir takım yenilikler de mevcut;

  • Frankfurt, Berlin, Hamburg, Köln ve Münih gibi büyük Avrupa şehirlerinde geniş operasyonlar gerçekleştireceğiniz 12 farklı görev.
  • 3 ayrı serbest oynama haritasında çeşitli felaketlere karşı serbest oynama imkanı.
  • 4 oyuncuya kadar online CO-Op oynayabilme.
  • Ateş ve yangınların daha gerçekçi olmasını sağlayacak ışık efektleri ile grafiklerde gelişim sağlanmış.
  • Geliştirilmiş simülasyon yapısı sayesinde sadece bir polis ekibini veya sadece bir itfaiye ekibini değil tüm kurtarma birimlerini yönetebilme imkanı.

Oyundaki modlara göz atacak olursak;

Campaign : Tüm kurtarma birimlerini kendiniz yöneterek tek başınıza görevleri yerine getirmeye çalıştığınız mod.

Multiplayer : Diğer oyuncularla bir araya gelerek büyük felaketleri bertaraf etmeye çalıştığınız mod.

Free play : Size verilen bütçe ile oluşturacağınız kurtarma ekipleri ile seçtiğiniz geniş haritalarda felaketlere müdahele ettiğiniz bir mod.

Artıları
  • Türünün ilk örneği
  • İnsanlık duygularını geliştirir
  • Felaket senaryolarındaki çeşitlilik
Eksileri
  • Oturmamış yapay zeka

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

Cross Fire 1107 Dünya çapında başarılı olarak MMOFPS türünün en başarılı örnekleri arasında gösterilen Cross Fire 1107 oyunu başarılı online oyun yapımcısı Z8 Games t...
F.E.A.R F.E.A.R FPS kategorisi oyunları arasında en iyi oyunlardan biridir. Oyun bir askeri bölüğün maceraları üzerine kurulu, bu bölük bir takım terörist gru...
Tropico 3 Yazı gelecek
F.E.A.R 2: Project Origin F.E.A.R 2 İLİKLERİNE KADAR KORKUKorku oyunu severlerin merakla takip ettiği F.E.A.R serisinin göz ağrılarından olan F.E.A.R 2 takipçilerine ilikle...
Etiketler: , ,