En Çok Oynanan Browser Savaş Oyunu

Desert Operations

Browser oyunları son günlerde popülerliğini artırmaya başladı. Özellikle bir dosya indirip kurulum yapmaya gerek olmaması, farklı farklı cihazlarda sadece bir login yaparak anında kalınan yerden devam edilebilmesi online oyuncuların her geçen gün browser tabanlı oyunlara biraz daha yönelmesini sağlıyor. Browser oyunları genellikle çiftlik oluşturma, şehir kurma, lunapark inşa etme vs. gibi kategorilerde karşımıza çıkarken Looki firması bu rutine bir son verdi ve browserda oynanabilecek bir savaş oyunu çıkardı. Desert Operations isimli bu oyun kısa sürede en çok oynanan browser tabanlı oyunlardan birisi olmayı başardı.

Desert Operations

Desert Operations basebuilder yani kendi savaş üssünüzü oluşturduğunuz türde bir savaş oyunu. Oyunun en büyük özelliği olan topluluğun sunduğu rekabet düzeyi ise son derece yüksek. Bu topluluğu genellikle erkek ve her yaştan, online oyunlarda usta olan tecrübeli oyuncular oluşturuyor. Siz de öyle olduğunuzu düşünüyorsanız düşünmeden bir an önce kayıt olup oynamaya başlayın!

do1

Desert Operations oyunu günümüzde geçen ve oyuncuların küçük şehirlerinde üslerini kurarak düşmanlarla savaştıkları bir online oyun. Oyunda daha fazla kaynak topladıkça, daha fazla para kazandıkça oyuncunun gelişimi ile birlikte şehirler de büyüyor ve gelişiyor.

do2

Oyunda bulunan sıralama sisteminde üst sıralara tırmanabilmek için bulunduğunuz server içerisindeki diğer şehirlerle savaşabilirsiniz. Bunun için sağlam ordular geliştirmeniz gerekiyor tabi ki. Bunun için size yardımcı olacak piyade askerler, devasa savaş tankları, hızlı uçaklar ve sağlam savaş gemileri oyunda bulunuyor. Ama gerçek hayatta olduğu gibi savaşlar sadece ordu ile değil aynı zamanda diplomatik ilişkilerle de kazanılıyor. Diploması oyunda derinlemesine işlenmiş konulardan birisi.

do3

Oyunda sadece rutin ve tekrar eden bir oynanış söz konusu değil. Oyun yapımcıları bunun önüne geçebilmek için sürekli günlük görevler ekliyorlar. Ayrıca oldukça fazla ögeye sahip başarım listesi de oyunu farklı amaçlar ve farklı eğlenceler için uzun süre sizi meşgul tutacak.
kayit-ol

1094 kez okundu


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :