Erie

Erie

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu424.61 MB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8
Eklenme TarihiNisan 29th, 2016
Hemen indir (424.61 MB)
2760 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(3 votes, average: 3,33 out of 5)
Loading...Loading...

Erie 1966 yılında geçen olayları konu alan bir korku macera oyunu. Bir güç jeneratöründe geçen olayları araştırmanız isteniyor. Bu güç jeneratörü erimiştir ve buna sebep olan şeyi bulmanız sizden istenmektedir. Ayrıca bölgede hiç hayatta kalan olup olmadığını araştırmak da sizin görevinizdir.

Slender oyunlarından alışık olduğumuz şekilde Erie oyununda da etrafı araştırırken bulmanız gereken objeler bulunuyor. Ama tabi ki Erie oyunu Slender oyunlarına göre daha uzun ve daha detaylı, grafikler açısından da daha kaliteli bir oyun olarak çıkıyor karşımıza. Oyunun bizce bundan sonra tüm adventure oyunlarında olması gerektiğini düşündüğümüz en çarpıcı özelliği de spreyiniz ile araştırma yaptığınız bölgeleri işaretleyebilme özelliği. Bu özellik sayesinde dönüp dönüp aynı mekanı tekrar araştırmanız gerekmiyor.

Erie oyununda bşr çok korku unsuru bulunuyor ve ses efektleri inanılmaz etkili bir şekilde kullanılmış. FPS şeklinde ilerleyen oyun yapısı ise son derece basit ve işinizi kolaylaştıracak şekilde kurgulanmış. Oyun atmosferi gitgide dozu artan bir gerilim ve her an sizi şok edecek ögelerle desteklenmiş. Hareketler biraz gerçekçi olmayacak kadar hızlı olmuş ama o kadar kusur kadı kızında da bulunur.

Artıları
  • Parlak grafikler
  • Güzel korku unsurları
  • Atmosferik bir ortam
Eksileri
  • Hareket etme çok hızlı
Etiketler: , , ,


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :