Feeding Frenzy

Feeding Frenzy

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu9.1 MB
İşletim SistemiWindows 95/98/ME/2000/XP
Eklenme TarihiŞubat 15th, 2018
Hemen indir (9.1 MB)
521 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

Feeding Frenzy oyunu Sprout Games tarafından geliştirilen küçük ama bir o kadar da zevkli bir balık yeme oyunudur. Oyunda Andy isimli küçük bir balık olarak sular altı dünyasında maceramıza başlıyoruz. Andy’yi mouse ile kontrol edip ekranda yüzdürerek kendinden daha küçük boyutta olan balıkları yemesini sağlayabiliyorsunuz. Eğer kendinden daha büyük olan balıkların yoluna çıkarsanız onlar sizi yiyecekler ve can kaybedeceksiniz.

Andy ile balıkları yedikçe hacminiz büyüyecek ve yukarıdaki büyüme tablosundaki işaretli yerlere geldiğinizde daha büyük bir balık haline dönüşeceksiniz. Büyüme çubuğundaki tüm noktaları tamamladığınızda ise bölümü geçebiliyorsunuz. Oyunda ilk bölümlerde genellikle karşınıza daha küçük balıklar çıkıyor, engeller ve tuzaklar çıkmıyor ama ilerleyen bölümlerde daha büyük balıkların yanı sıra engeller ve tuzaklar da sizi bekliyor. Bölümler oyundaki harita üzerinde bulunuyor ve bir bölümü geçtikten sonra harita üzerinde bir sonraki bölüme ilerliyorsunuz. Oyunda ilerledikçe değişik balık türleri olarak değişik özellikleriniz ile mücadele ediyorsunuz. Oyunda işinizi kolaylaştırmak için çeşitli güçlendiriciler bulunuyor.

Oyunun boyutu çok küçük fazla sistem gereksinimi istemiyor fakat sizi saatlerce hırs küpü şeklinde bilgisayar başına kilitleyecek çok özel bir oyun. Denemenizde fayda var.

Feeding Frenzy Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows 95/98/ME/2000/XP
İşlemci : 500 MHz
Ram : 96 MB
Harddisk Alanı : 50 MB
Ekran Kartı : SVGA 16-Bit Color
DirectX : 7.0
Artıları
  • Oynaması çok basit
  • Bağımlılık yapıcı oynanış
  • Eğlence dozu yüksek
Eksileri
  • Tekrar edici gelebilecek oynanış

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

League of Legends League of Legends League of Legends, 2009 tarihinde Riot Games tarafından yayınlanan ve çıktığı ilk günden bu yana tüm dünyada en çok oynanan online oyunlar..
Fishao Fishao Fishao, dünyadan binlerce oyuncu ile aynı anda oynayabileceğiniz balık tutma simülasyon oyunudur. Gerçek dünyadan 10 farklı bölgeyi ve bu bölgede tutabileceğiniz 220’den..
Insaniquarium Insaniquarium Insaniquarium, küçük ama eğlenceli bir akvaryum oyunu. Oyunda 4 farklı akvaryumda değişik balık türleri ile oynayabileceğiniz 20 farklı bölüm bulunuyor. Oyunda balık satın..
Tasty Blue Tasty Blue Tasty Blue oyununda doymak bilmeyen bir iştahı olan küçük bir akvaryum balığı olarak oyuna başlıyorsunuz. Sahibi tarafından fazla yem verildikten sonra bir..
Çılgın Tarla Balık Zamanı Çılgın Tarla Balık Zamanı Öncelikle şunu belirtmekte fayda var oyunun ismini Türkçe olarak görüp de aldanabilirsiniz, oyun İngilizce’dir. Fakat oyundaki dil az çok oyunlardan İngilizce’ye aşinaysanız..
Etiketler: ,


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :