Fifa 2012

Fifa 2012

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.5 GB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8
Eklenme TarihiMart 2nd, 2016
0.00 Lira
Hemen indir (1.5 GB)
3435 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(6 votes, average: 4,83 out of 5)
Loading...Loading...

Dünyada futbol oyunu dendiğinde akla gelen iki oyundan birisi olan Fifa serisinin 2012 yılı için çıkardığı futbol oyunu yine çok başarılı olmuş. Yıllardır süren EA Sports firmasının Fifa serisi ile KONAMI firmasının Pes serisi arasındaki rekabet oyunculara yarıyor. Bu rekabet sayesinde her iki oyuna da her sene yeni özellik ekleme yarışına girişiliyor.

Oyun 2012 yılına göre tüm takım ve oyuncu güncellemelerini içeriyor. Lisanslı takım ve futbolcu sayısı anlamında dünyanın önde gelen oyunu olan Fifa oyunundaki futbolcuların yetenek değerlendirmeleri de otoriteler tarafından yapıldığı için oldukça gerçeğe yakın.

Fifa 2012 oyununda artık daha hassas bir şekilde top süreceksiniz. Savunma anlamında varyasyonlar artırılarak hücumda olduğu gibi savunmada da taktik ön plana çıkartılmış. Geliştirilen oyuncu çarpışma motoru sayesinde artık oyuncular birbirinin içinden geçiyormuş gibi gözükmeyecek. Bunun sonucunda yeni bir şarjla top çalma ve temas faulleri sistemi bizi bekliyor olacak. İlk oynayanlar top çalma konusunda zorluk yaşayabilir ama gerçek futbolda olduğu gibi rakip oyuncunun yanında bir süre beraber giderek ona doğru yüklendiğinizde topu çalma şansınız yükseliyor. Aynı şekilde bu yeni temas sistemi hava toplarındaki değişimleri de beraberinde getirmiş. Artık rakibinizle havada şarj edeceğinizden yere düzgün düşmüyorsunuz veya kafayı tam istediğiniz gibi vuramıyorsunuz.

Eski Fifa oyunlarında “Baskı Yapma” tuşuna basılı tutarak defans oyuncularının topa deli bir şekilde hücum edip topu kapmasını sağlayabiliyordunuz. Fifa 2012’den itibaren artık bu daha zor hale getirilmiş. Yani artık zamanlama olmadan sadece tuşa basmakla top çalmak yok.

Oyun 2012 yılına kadar çıkmış oyunlar arasında gerçekçiliğe en çok yakın olanı. Futbolcuların modellemeleri hele ki ünlü futbolcularda neredeyse birebir. Oynarken mevsim şartları, değişik stadyum atmosferleri, değişik kamera açıları ile ne kadar geliştirilmiş bir oyun oynadığınızı hissediyorsunuz.

Etiketler: , ,


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :