Big Fish Games Oyunları indir

Big Fish Games oyunları genellikle her türden puzzle ve bulmaca oyunları olarak dikkat çekse de diğer türlerde küçük oyunları da bulunmaktadır.

Fetch

Fetch

indir
MaceraİngilizceSüre Kısıtlamalı656 MB
Fetch oyunu çocuk kahraman Milo’nun evcil köpeği Bear’ı kurtarmak için garip bir dünyada başından geçen maceraları konu alıyor. Oyunda karanlık tünellerde hazırlanmış..
Ricky Raccoon 2

Ricky Raccoon 2

indir
Küçük, ZekaİngilizceÜcretsiz119 MB
Ricky Raccoon 2 oyununda Nil’in en çok sevilen rakunu Ricky ile Mısır’da bulunan gizli hazineleri toplayabilmek için çeşitli bulmacaları çözmeniz gerekiyor. Ricky,..
Echoes of the Past: The Revenge of the Witch

Echoes of the Past: The Revenge of the Witch

indir
MaceraİngilizceÜcretsiz513 MB
Gizli objeleri bulmak hiç bu eğlenceli olmamıştı! Bol barut kokulu FPS’lerden sıkılmış, strateji oyunları peşinde klanınızın durumunu iyileştirmek için taktik geliştirmeye çalışmaktan..
Planet Horse

Planet Horse

indir
SimülasyonİngilizceDemo64.3 MB
Planet Horse oyunu kendi atınızı yetiştirip büyütürken onunla karşılaşmalara ve yarışlara katılabildiğiniz bir simülasyon oyunudur. Egzotik çöller ve derin ormanlarla dolu atlar..
Hidden Expedition: Titanic

Hidden Expedition: Titanic

indir
KüçükİngilizceDeneme Sürümü26.8 MB
14 Nisan 1912’de Titanic isimli bir gemi bir buz dağına çarptı ve saatler içinde Atlantik Okyanusu’nun dibini boyladı. Hidden Expedition serisinin bu..
King’s Smith

King’s Smith

indir
KüçükİngilizceÜcretsiz48.2 MB
King’s Smith oyununda bir bayan karakter ile nalbantlık ve demircilik mesleğini icra edeceksiniz. Dedenizin yanında çıraklık yaparken öğrendiğiniz yeteneğinizi geliştirerek kralın demircisi..
Wheel of Fortune

Wheel of Fortune

indir
ZekaİngilizceÜcretsiz2 MB
Ülkemizde yıllarca Mehmet Ali Erbil’in sunuculuğunu yaptığı ünlü yarışma programı Çarkıfelek ( Wheel of Fortune ) oyun olarak şimdi sizlerin karşısında. Format olarak..
Age of Japan 2

Age of Japan 2

indir
KüçükİngilizceÜcretsiz11.1 MB
Age of Japan 2, Big Fish Games tarafından yayınlanan Match-3 türünde eşleştirme oyunudur. Oyun adından da anlaşılacağı gibi Japonya’nın tarihi olaylarının tema..
Hidden Expedition: Amazon

Hidden Expedition: Amazon

indir
MaceraİngilizceTrial232 KB
Hidden Expedition: Amazon oyunu Big Fish Games tarafından yayınlanan gizli obje bulma tabanlı macera oyunudur. Oyunun adından da anlaşılacağı gibi Amazonlara yapılan..