Blizzard Oyunları indir

Blizzard, RPG türünde dünyanın en gelişmiş oyunlarından birisi olan WoW’u da geliştiren ünlü oyun yapım firmasıdır.

Hearthstone

Hearthstone

indir
OnlineİngilizceÜcretsiz5.7 MB
Hearthstone, her türden oyuncuya hitap eden yüksek dozda bağımlılık yapıcı MMO tabanlı bir kart oyunudur. Piyasadaki diğer kart oyunlarını oynayanların pek çok..
Heroes of the Storm

Heroes of the Storm

indir
OnlineİngilizceÜcretsiz3.2 MB
Heroes of the Storm, Blizzard tarafından yayınlanan üst düzey bir MOBA oyunudur. Online oyun piyasasında kıyasıya rekabet ve MOBA türünün e-sport yapısına..
World of Warcraft Starter Edition

World of Warcraft Starter Edition

indir
RPGİngilizceÜcretsiz30.7 MB
World of Warcraft Starter Edition sayesinde bir internet bağlantısı ve Battle.net hesabı ile World of Warcraft oyununu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz. Starter Edition’la birlikte..
Diablo 3

Diablo 3

indir
RPGİngilizceÜcretsiz7 MB
15.05.2012 tarihinde efsanevi oyun serisi Diablo’nun beklenen 3. oyunu geldi. Oyunu oynamak için gereken kurulum dosyasını indirdikten sonra kurulum yapıp, kullanıcı adınızla..
Warcraft 3: Reign of Chaos

Warcraft 3: Reign of Chaos

indir
StratejiİngilizceÜcretsiz97.8 MB
Warcraft 3: Reign of Chaos, dünyanın en ünlü strateji oyunlarından birisi olan Warcraft serisinin 3. oyunudur ve Warcraft evreninde geçer. Daha önceki..
World of Warcraft Wrath of The Lich King

World of Warcraft Wrath of The Lich King

indir
RPGİngilizceÜcretsiz6.48 GB
World of Warcraft Wrath of The Lich King oyunu Blizzard firmasının yoğun çabasının ürünü olarak karşımıza çıktı. Bizler bu oyunla birlikte hareketliliği..
StarCraft 2 Wings of Liberty

StarCraft 2 Wings of Liberty

indir
StratejiİngilizceÜcretsiz1.54 GB
Stratejinin dozunu iyi ayarlayın Strateji oyunları denildiğinde, ilk akla gelen serilerden bir tanesi de StarCraft’dır. StarCraft II: Wings of Liberty, 2010 yılında..
Diablo 2

Diablo 2

indir
RPGİngilizceÜcretsiz132 MB
Bazı oyunlar vardır, üzerinden kaç sene geçmiş olursa olsun oyun dünyasında ‘’Efsane’’ olarak anılırlar. Hiç şüphesiz Diablo serisi oyun dünyasına adını altın..
Diablo

Diablo

indir
Aksiyon, RPGİngilizceÜcretsiz58.5 MB
Diablo adlı oyun fantastik oyunları sevenlere hitap etmektedir. Oyun oldukça karanlık bir ortamda geçmektedir. Diablo da bulunan yüksek oynanabilirlik özellikleri grafiklerinin oldukça..
Starcraft

Starcraft

indir
StratejiİngilizceÜcretsiz28.2 MB
Bir Uzay Stratejisi 1998 yılında Blizzard Entertainment tarafından piyasaya sürülen ve Real Time Strategy – RTS yani Gerçek Zamanlı Strateji oyunu olan..
12