Gizemli Adanın Hazineleri Zaman Kapıları

Gizemli Adanın Hazineleri Zaman Kapıları

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu173 MB
İşletim SistemiWindows XP/Vista/7
Eklenme TarihiNisan 11th, 2016
Hemen indir (173 MB)
1639 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(2 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...Loading...

Bir gizli nesne bulma oyunu ile macera oyununun karışımı olan Gizemli Adanın Hazineleri Zaman Kapıları oyununda Alex ve Lisa adlı iki kahramanın başından geçen maceralara tanıklık ediyorsunuz. Oyuna ismini veren gizemli zamanın kapılarından geçip farklı zaman dilimlerine gönderilen Lisa ve Alex tekrar aynı zaman dilimine gelebilmek ve karşılaşmak için bir takım gizemleri çözmeliler ve onlara siz yardımcı olacaksınız. Oyun bulmacalardan, saklı nesnelerden ve eğlenceli bölümlerden oluşuyor. Daha çok genç yaştaki oyunculara hitap eden oyun bilgisayar başında zevkli vakit geçirmek için birebir.

Gizemli Adanın Hazineleri Zaman Kapıları Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows XP/Vista/7
İşlemci : 1.5 Ghz veya üzeri
Ram : 256 MB
Harddisk Alanı : 494 MB
Ekran Kartı :
DirectX : 9.0
Artıları
  • Klasik gizli obje elementlerini macera ögeleri haline getirmiş
  • Eğlenceli bulmacalar
  • Küçük mini oyunlar
Eksileri
  • Anlamsız bir hikaye
  • Bazı bulmacaların anlaşılması çok güç
  • Derinliği olmayan karakterler

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

League of Legends League of Legends League of Legends, 2009 tarihinde Riot Games tarafından yayınlanan ve çıktığı ilk günden bu yana tüm dünyada en çok oynanan online oyunlar..
Hidden Identity Chicago Blackout Hidden Identity Chicago Blackout Hidden Identity Chicago Blackout isminden de anlaşılacağı gibi saklanmış bir gizli kimliği bulmak amacı taşıyor. PopCap Games tarafından çıkan oyun içinde barındırdığı..
1912 Titanic Mystery 1912 Titanic Mystery 1912 Titanic Mystery, yıllar önce Titanik adlı bir geminin tarihin en büyük gemi kazalarından birini geçirmesinin ardındaki gizemi konu alan bir gizli..
Fabulous Finds Fabulous Finds Fabulous Finds oyunu daha çok çocuklara hitap eden gizli obje oyunudur. Oyunda size miras kalan bir evin ve bu eve ait bahçe,..
Hidden Expedition: Amazon Hidden Expedition: Amazon Hidden Expedition: Amazon oyunu Big Fish Games tarafından yayınlanan gizli obje bulma tabanlı macera oyunudur. Oyunun adından da anlaşılacağı gibi Amazonlara yapılan..
Etiketler: ,


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :