IGI 2: Covert Strike

IGI 2: Covert Strike

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu138 MB
İşletim SistemiWindows 98/ME/2000/XP
Eklenme TarihiŞubat 6th, 2016
Hemen indir (138 MB)
7653 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(12 votes, average: 3,25 out of 5)
Loading...Loading...

IGI 2: Covert Strike oyunu Innerloop Studios tarafından geliştirilen ve Codemasters tarafından yayımcılığı üstlenilen aksiyon nişancı oyunudur. Oyun gizlilik tarzında ilerleyeceğiniz bir FPS. Gizlilik oyunlarında genellikle TPS oyunlara rastlasak da IGI 2 FPS türünde de gayet başarılı gizlilik oyunları yapılabileceğini göstermiş.

Oyunla ilgili en çarpıcı özelliklerden birisi, Çin ordusunun itibarını zedelediği gerekçesi ile oyunun Çin’de yasaklanması. Oyunun başlangıcında Çinli General Wu Xing oyunda bir numaralı kötü karakter olarak gösteriliyor. Wu Xing’in Rusya’nın hazırladığı bir prototipi silahlı bir soygun sonunda çaldığı gösteriliyor. Çaldığı bu prototiple dünyayı tehlikeye atacak çok kuvvetli bir kitlesel imha silahı hazırlamak isteyen Wu Xing’i durdurmak için özel operasyonlar gerçekleştirmek de sizin göreviniz.

Oyunda sizin yöneteceğiniz baş kahraman David Jones, Britanya SAS ( Special Air Service ) için çalışan bir ajandır. Oyundaki maceralar David Jones’un Karpat Dağları’na Rus Mafyasının çaldırdığı EMP cihazının bulunması için görevlendirilmesi ile başlar. Oyundaki hikaye eşliğinde ilerleyen görevlerde Romanya, Libya ve Mısır gibi ülkelerde de görevler oynayacaksınız.

Oyundaki atmosfer ve grafikler çıktığı seneye ( 2003 ) göre iyi sayılabilir fakat günümüz oyunları ile karşılaştırmak oldukça güç. Oyundaki sesler de çok çalışılarak hazırlanmış gibi durmadığı için bizden geçer not alamıyor.

IGI 2: Covert Strike Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows 98/ME/2000/XP
İşlemci : Pentium III veya Athlon 700MHz
Ram : 128 MB
Harddisk Alanı : 1.9 GB
Ekran Kartı : 32 MB
DirectX : 8.1
Artıları
  • Devasa görev yapıları
  • Silah çeşitliliği yeterli
  • Ses oyunculuğu başarılı
Eksileri
  • Günü geçmiş grafikler
  • Oyun hikayesi Tom Clancy serisinin oyunlarına benziyor


IGI 2: Covert Strike Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. İhsan diyor ki:

    Nerden indiriyoruz

YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :