Joint Operations: Typhoon Rising

Joint Operations: Typhoon Rising

LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu251 MB
İşletim SistemiWindows 2000/XP
Eklenme TarihiAralık 18th, 2017
Hemen indir (251 MB)
5139 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(17 votes, average: 3,94 out of 5)
Loading...Loading...

Joint Operations: Typhoon Rising oyunu daha önce Delta Force: Black Hawk Down oyununu da yayınlayan NovaLogic firması tarafından 2004 yılında yayınlanmış bir FPS oyunudur.

Oyunda dünyanın en popüler ülkelerinin parçalanması konu olarak işleniyor. Bu ülkelerde hemen hemen her bölgede bölgesel bağımsızlıklar ilan ediliyor ve bunlar da bölgesel savaşları tetikliyor. Oyunda bu tehditleri önlemek için kurulan Joint Force’a katılarak bu isyanları bastırmaya çalışıyorsunuz. Oyunun farklı senaryosu ve başarılı derin bir single player modu var. Oyunun multiplayer modunda 64 oyuncuya kadar mücadele edebiliyorsunuz. Co-Op olarak oynayabileceğiniz görevler de oyunda bulunuyor.

Oyunda modern çağın silahlarını ve araçlarını kullanarak savaş ortamında görevleri yerine getirmeye çalışıyorsunuz. Oyunu tarz olarak Battlefield serisine benzetebiliriz. Battlefield’ın son sürümleri kadar olmasa da grafik ve ses anlamında oldukça başarılı ve yılının önünde olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Joint Operations: Typhoon Rising Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows 2000/XP
İşlemci : Pentium III veya Athlon eşdeğeri
Ram : 256 MB
Harddisk Alanı : 1.5 GB
Ekran Kartı : 32 MB, NVIDIA GeForce 3 veya üstü
DirectX : 9.0
Artıları
  • Oldukça kapsamlı harita
  • Multiplayer modunda oyuncu bulunabiliyor
  • Basit arayüz
  • Karakteri kontrol etmek kolay
Eksileri
  • Sniper bölümleri iyi kurgulanmamış

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

League of Legends League of Legends League of Legends, 2009 tarihinde Riot Games tarafından yayınlanan ve çıktığı ilk günden bu yana tüm dünyada en çok oynanan online oyunlar..
Warface Warface Warface Crysis oyunlarından aşina olduğumuz Crytek firması tarafından üretilen ilk mmofps oyundur. Bu alanda uzman olan firmaya sürekli aynı Crysis oyunlarının dinamikleri..
Shadow Ops: Red Mercury Shadow Ops: Red Mercury Zombie Studios tarafından geliştirilen ve Atari tarafından piyasaya sürülen Fps yani birinci şahıs nişancılık oyunu olan Shadow Ops Red Mercury oyunu farklı..
Rainbow Six Raven Shield Rainbow Six Raven Shield Rainbow Six Raven Shield oyununda gizli terörist güçlerine karşı özel operasyonlar düzenleyen çok uluslu elit bir timin yönetimi sizin elinizde. İngiltere, Norveç,..
Code of Honor: The French Foreign Legion Code of Honor: The French Foreign Legion Code of Honor: The French Foreign Legion, City Interactive firması tarafından geliştirilen FPS oyunudur. 200 yılı aşkın süredir terörist operasyonlarda yer alan Fransız..
Etiketler: , , ,


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :