Jo’s Dream: Organic Coffee 2

Jo’s Dream: Organic Coffee 2

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu111 MB
İşletim SistemiWindows XP/Vista/7/8
Eklenme TarihiMayıs 13th, 2016
Hemen indir (111 MB)
3207 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(11 votes, average: 4,18 out of 5)
Loading...Loading...

Şehirdeki kahve festivalinde Jo’da dükkanını açmaya karar veriyor. Şehirdeki bir çok barista ve kahve dükkanı arasında birinciliği kazanmak için çok çalışmanız gerekiyor. Oyun daha çok bir işletme oyunu ve zamana karşı yarışıyor olacaksınız. Genel amaç müşterileri memnun etmek ve dükkanı olabildiğince geliştirmek. Fakat oyunu tekdüzelikten kurtaran şey ise diğer kahve dükkanlarının olması ve oyunun bir meydan okuma şeklinde görev görev ilerlemesi. Bitirecek bir sürü görev olunca, oyunda sıkılmadan ilerleyebiliyorsunuz. Oyunda değişik kahve ve içecek kokteyl çeşitlerinin tariflerini öğrenerek onları doğru bir şekilde hazırlayarak hız kazanıyorsunuz.

Oyunda modern kahve dükkanlarında bulunan bütün makine ve aletler hizmetinize sunuluyor. Tabi ki oyunun başında bunlara sahip olamıyorsunuz ama ilerledikçe bunları yatırım olarak satın alabilirsiniz. Kahve dükkanınız için farklı çalışkanlık ve maaş seviyelerinde garson ve çalışanlar kiralayıp işlerinizi kolaylaştırabiliyorsunuz. Ayrıca memnun kalmayan müşteriler için, sanatçıları ve müzisyenleri kiralayarak dükkanınızın reklamını yaparak dolup taşmasını sağlayabilirsiniz. Oyun sevimli grafik ve sesleri, zorlayıcı oynanışı ile size eğlenceli saatler vaat ediyor.

Jo’s Dream: Organic Coffee 2 Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows XP/Vista/7/8
İşlemci : 1.0 GHz
Ram : 1 GB
Harddisk Alanı : 156 MB
Ekran Kartı : 32 MB ve üzeri
DirectX : 9.0
Artıları
  • Sempatik grafikler
  • Her yaşa uyumlu
  • Sürekli kendini yeniliyor
Eksileri
  • Müşterileri memnun etmek zorlaşıyor
  • Daha uzun olabilirdi

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

League of Legends League of Legends League of Legends, 2009 tarihinde Riot Games tarafından yayınlanan ve çıktığı ilk günden bu yana tüm dünyada en çok oynanan online oyunlar..
Sally’s Salon – Beauty Secrets Sally’s Salon – Beauty Secrets Sally’s Salon – Beauty Secrets, Real Networks Inc. ve GameHouse Inc. tarafından geliştirilen ve yayınlanan bir simülasyon oyunu. Sally’s Salon – Beauty..
Theme Hospital Theme Hospital Theme Hospital, bir hastanenin sorumluğunu yüklendiğiniz ve hastaları iyileştirmeye çalışırken bir yandan da hastanenin kar etmesini sağlamaya çalıştığınız bir simülasyon oyunudur. Oyunda..
Hotel Giant 2 Hotel Giant 2 Hotel Giant 2 oyunu ilk oyunun dünya çapında elde ettiği başarıyı devam ettirme niyetinde olan bir otel yöneticiliği simülasyonudur. Oyundaki amacınız yine..
Restaurant Empire II Restaurant Empire II Restaurant Empire II, popüler olan ilk oyunun ardından serinin devam oyunu olarak çıkarılmış, restoran işletme simülasyon oyunudur. Oyunda müşterilerin değişen damak tadlarına..


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :