Maggie’s Movies: Camera, Action!

Maggie’s Movies: Camera, Action!

LisansSüre Kısıtlamalı
Dilİngilizce
Dosya Boyutu315 MB
İşletim SistemiWindows XP/Vista/Win7/Win8
Eklenme TarihiŞubat 24th, 2017
Hemen indir (315 MB)
6735 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(15 votes, average: 3,60 out of 5)
Loading...Loading...

Maggie’s Movies: Camera, Action! oyununda hayallarinin peşinde koşan Maggie’nin hayallerine ulaşabilmesinde ona yardımcı olmak için zamana karşı çeşitli yeteneklerinizi göstermeniz gerekiyor. Maggie küçüklüğünden beri bir yönetmen olup kendi filmini çekmek istiyor. Asistan olarak çalıştığı film stüdyosu yeni filmlerinde eski yönetmen Susan yerine Maggie’yi görevlendirmek istiyor ve Maggie hayallerine bir adım daha yaklaşıyor. Ama Susan, Maggie’nin elinden bu fırsatı almak için ve ekipten kişileri görevinden vazgeçirmek için türlü numaralara başvuruyor. Maggie filmi çekmek için ekibi işten ayrılmamaları için razı etmeye çalışırken bir yandan da filmi tamamlamak için sahneleri çekmeye çalışacak. Bunun için de yardımınıza ihtiyacı var.

Oyunun Özellikleri

  • 6 farklı bölüm halinde sunulan 78 zorlu görev
  • Oyuna ait arka plan resimleri
  • Kupalar ve başarımlar
  • Maggie’nin çocukluğunun bulunduğu ekstra görev
Maggie’s Movies: Camera, Action! Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows XP/Vista/Win7/Win8
İşlemci : 1.4 GHz
Ram : 512 MB
Harddisk Alanı : 1.35 GB
Ekran Kartı : DirectX Uyumlu
DirectX : 9.0
Artıları
  • Eğlenceli grafikler
  • Stüdyo ortamını tanıtıyor
  • İş bilincini aşılıyor
Eksileri
  • Daha fazla çeşitlendirilebilirdi
  • Zaman kısıtlaması

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

League of Legends League of Legends League of Legends, 2009 tarihinde Riot Games tarafından yayınlanan ve çıktığı ilk günden bu yana tüm dünyada en çok oynanan online oyunlar..
Mary le Chef – Cooking Passion Mary le Chef – Cooking Passion Mary le Chef – Cooking Passion oyununda Mary isimli bayan karaktere baş aşçı olma yolunda yardım ediyoruz. Oyunda 60’tan fazla restoran görevi..
Gardenscapes 2 Gardenscapes 2 Gardenscapes 2 oyunu, bahçıvanlık ve gizli obje bulma oyunu olan Gardenscapes serisinin 2. oyunudur. Oyunda Austin isimli kahramanımız nostalji yapmak için çocukluğunun..
Sky Crew Sky Crew Sky Crew oyununda bir uçak mürettebatının uçak yolcularına karşı yerine getirdiği görevleri siz yönlendireceksiniz. Oyunda Hawaii’den İsveç’e kadar dünyanın dört bir yanına..
Jo’s Dream: Organic Coffee 2 Jo’s Dream: Organic Coffee 2 Şehirdeki kahve festivalinde Jo’da dükkanını açmaya karar veriyor. Şehirdeki bir çok barista ve kahve dükkanı arasında birinciliği kazanmak için çok çalışmanız gerekiyor...
Etiketler: , ,


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :