Master of the Skies: The Red Ace

Master of the Skies: The Red Ace

LisansDemo
Dilİngilizce
Dosya Boyutu12.3 MB
İşletim SistemiWindows 95, 98, ME
Eklenme TarihiŞubat 13th, 2016
Hemen indir (12.3 MB)
1529 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

Master of the Skies: The Red Ace oyunu Fiendish Games tarafından geliştirilmiş ve 1. Dünya Savaşı sırasındaki savaş uçakları arasındaki it dalaşlarını konu alan uçak savaş simülatörü oyunudur. Oyun her ne kadar Fiendish Games tarafından geliştirilip satışa sunulsa da oyun firmasının iflası sebebi ile satışına internet üzerinden Small Rockets firması ile devam etmektedir. Oyunun konusu uçak savaşları ama tabi ki oyunun hikayesinin ilerleyişinde yerine getirmeniz görevler bulunuyor. Oyunda bu görevleri yerine getirdikçe onbaşı rütbesinden albay rütbesine doğru yükseliyorsunuz. Fransa, Belçika ve Afrika gibi bölgelerde geçen 25 farklı görev oyunda sizleri bekliyor. Oyunda kullanabileceğiniz roketler, bombalar ve makineli tüfekler bulunuyor. Son bölümü de geçtikten sonra oyunun tekrar oynaması zevkli olması için size hile kodları veriliyor.

Master of the Skies: The Red Ace Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows 95, 98, ME
İşlemci : Intel Pentium II 233 MHz
Ram : 32 MB
Harddisk Alanı : 60 MB
Ekran Kartı : 4 MB, 3dfx Voodoo 1 Ati Rage 128 Nvidia Riva TNT
DirectX : 6.0
Artıları
  • Sınırsız uçuş tecrübesi
  • Eğlenceli oynanış
Eksileri
  • Değiştirilemeyen kontroller
  • Zorlu kontroller
  • Günü geçmiş grafikler

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

League of Legends League of Legends League of Legends, 2009 tarihinde Riot Games tarafından yayınlanan ve çıktığı ilk günden bu yana tüm dünyada en çok oynanan online oyunlar..
Airstrike Eagles of World War II Airstrike Eagles of World War II Şimşek gibi hızlı ve bir kartal kadar tehlikeli olmak ister misiniz? Savaş teknolojilerine çağ atlatan birçok icat vardır muhakkak. Ancak uçakların savaş..
Jalada Air Strike Afghanistan Jalada Air Strike Afghanistan Simülasyon oyunları arasında kendine has bir yeri olan Jalada Air Strike Afghanistan uçak simülasyon oyunu sevenlere yönelik geliştirilmiş bir oyun olarak öne..
Aces High II Aces High II Aces High II, HiTech Creations tarafından 2000 yılında çıkarılan online uçak savaş simülatörü oyunudur. Oyunda hem 1. Dünya Savaşı hem de 2. Dünya..
Rise of Flight: The First Great Air War Rise of Flight: The First Great Air War Rise of Flight: The First Great Air War, 1. Dünya savaşı sırasında geçen ve hava savaşlarını konu alan bir uçak simülasyon oyunudur. Yapımcı..


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :