Metin2

Metin2

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu19.3 MB
İşletim SistemiWindows Xp / Vista / 7 / 8
Eklenme TarihiKasım 25th, 2015
Hemen indir (19.3 MB)
5413 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(6 votes, average: 4,17 out of 5)
Loading...Loading...

Metin2 oyunu çıktığından beri birçok kimse bu fantastik oyunu online olarak oynamaya başladı. İçerisinde birçok krallık bulunan oyunda siz oyuna başlarken kendi safınızı belirliyorsunuz ardındanda başrol oyuncularınızı belirleyip savaşta zaferler kazanmaya çalışıyorsunuz. Gameforge firmasının ürettiği Metin2 oyununun temel mantığı bir savaş sanatları ustası olmaya çalışmak. Bu uğurda Ejder Tanrısı ile işbirliği yaparak, metin taşlarının zehirlediği toprağın etkilerinden uzak durmaya çalışıyorsunuz. Bir savaş ve aksiyon oyunu olan metin 2 den çok memnun kalacaksınız. Oyun içinde bazen savaşın içinde olduğunuzu düşündürecek kadar güzel özelliklere sahip oyuna hayran kalacaksınız. Metin 2 oyununda kendi kılıcınızla karşınıza gelen herkesi öldüreceğiniz savaş oyununda kalaler fethederek ilerliyorsunuz. Online oynanları kategorilesen sanırım en popüler olan metin 2 olabilir.

Metin2 Ymir Entartainment tarafından çıkarılmış olup zamanla el değiştirerek en sonunda gameforge firmasının eline geçmiştir. Asya’da büyük oyuncu kitlesine sahip olan oyun Avrupa’da da aynı başarıyı yakalamıştır. 2009’da karakter çalınması gibi olaylar yüzünden uzun süre başı ağrıyan oyun hala popülerliğini yitirmemiştir. Metin2 uzak doğunun atmosferini çok iyi yansıtmış bir oyun. Karakter tasarımları, mekân tasarımları, uzak doğu esintisi taşıyor. Oyunun yetenek kullanma efektleri savaş sistemi zevkli uzak doğu dövüşlerini anımsatıyor. Oyun 1.seviyeden başlayıp 99.seviyeye kadar devam ediyor. Oyunda üç imparatorluk bulunuyor bunlar; Chunjo imparatorluğu, Jinno imparatorluğu, Shinsoo imparatorluğu. Hepsinin kendinse özgü ayrı bölgeleri var ama ortak kullanım alanları da mevcut. Oyunda çok fazla bölge olması oyununun çok büyük haritada yapılmış olmasını gösterir. Oyunda seviye atlayabileceğiniz zindanlar değerli eşyaların düştüğü özel hayvanlar bulunuyor.

Oyunda binek hayvanlar mevcut harita çok büyük olduğundan dolayı her yere yürüyerek gidemiyorsunuz binek hayvanlarda çeşitlilik oldukça fazla. Oyunda 4 farklı sınıf var ve bunlar sonradan kendi aralarında 2 farklı sınıfa bölünüyor. Savaşçı, ninja, sura ve şaman karakterleri mevcut. Bu karakterler ileride 2 ye ayrılıyor mesela savaşçı karakteri zihinsel savaşçı ve bedensel savaşçı olarak, ninja karakteri ise bıçakçı ve okçu olarak ayrılıyor oyunda silahları ve zırhları güçlendirebiliyor güçlendirmemiz için ilk seviyelerde para gerekirken silahlar güçlendikçe daha fazla eşya istemeye başlıyor oyun. Oyunda silahlarınıza zırhlarınıza ve diğer tüm eşyalarınıza taş basıp daha da güçlü hale getirebiliyorsunuz. Metin2 de bütün eşyalarınıza efsun denilen özelliklerden basabiliyorsunuz. Bazen de bu özellikler silahta doğuştan olabiliyor. Silah ya da diğer eşyalarınızı yükseltirken seviye düşebiliyor ve ya tamamen yok olabiliyor. Uzak doğu savaşlarını seviyorsanız ve gerçekten oyundan zevk almak istiyorsanız bu oyun tam size göre.

Metin2 sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi : Windows Xp / Vista / 7
İşlemci : Intel Pentium 4 1.6 Ghz ve üstü
Ram : 256 Mb
Ekran Kartı : 256 Mb
Ses Kartı : DirectX uyumlu
DirectX : 9.0 ve üstü
Boş Alan : 1 Gb
Bağlantı : 1024 Kbps ( Donmadan oynayabilmek için )YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :