Microsoft Flight Simulator X

Microsoft Flight Simulator X

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu636 MB
İşletim SistemiWindows Xp / 7 / 8 / Vista
Eklenme TarihiKasım 26th, 2015
Hemen indir (636 MB)
2404 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(3 votes, average: 3,33 out of 5)
Loading...Loading...

Microsoft un üreticisi olduğu her şeyiyle harika bir simülasyon oyunu olan Fligt Simulator serisinin en son versiyonu olan x serisiyle karşımıza çıkıyor. Orijinal uçakları tanımak, firmaları tanımak, uçaklarla seyahat etmek, pilotluk yapmak ve kulelerle ilişkilere girmek için tam tamına harika. Oyun ilk olarak bin dokuz yüzlerde karşımıza çıkmıştı o zamanlar fazla tutmamıştı ama bir iki sene sonra bir efsane bir tutku oldu oyun uçaklar üzerine kurulu grafik ve tarsımı harika uçağın içi ve dışı her şeyiyle aynı kokpitteki tuş sayılarından motor pervanelerine hatta hava yollarına kadar aynı. Çok güzel bir simülasyon bu kadar donanımlı bir oyun yani simülasyon var mıdır bilmiyorum.

Microsoft un ürettiği Fligt Simulator X uçaklar üzerine kurulu çok güzel bir simülasyon oyunu. Dünyada rekorlar kıran bir simülasyon uçaklar alemine dalıp gidice gimiz çok güzel bir simülasyon dünyanın her karış toprağını gezebileceğiniz gezerken de uçakta pilotluk yapabileceğiniz tek simülasyon oyunu. Oyunun gerçekten hiç farkı yok kokpit te tuş sayıları gerçeğine eşit hatta uçak firmaları pilot eğitiminde bu simülasyonu kullanıyorlar.Hava yollarının gerçekten farkı yok ayrı yeten iniş ve kalkış için kuleden izin alıyoruz izin verince inişe yada kalkışa geçiyoruz .Bu simülasyon tarihteki en iyi simülasyon oyunu ayrıca en kapsamlı oyun şimdi nasıl kapsamlı bir oyun diyecekseniz internette firmalara kayıt oluyoruz sanal pilot oluyoruz ve sanal para kazanıyoruz.

Oyuna gelince oyunda cessna, jetler, boeing, Airbus, focker ve helikopterler mevcut bu uçakların hepsini kullanabiliyoruz istersek uçağa kaplamada yaptırabiliyoruz mesela THY, Onurair, Pegasus, Atlas jet, Anadolu jet veya istediğiniz firmaların kaplamasını indirip uçağımıza yapıyoruz Türkiye deki bir çok il mevcut çok güzel bir simülasyon.

Microsoft Flight Simulator X Sistem gereksinimleri;

1 GHz’lik bir işlemci
256 MB Ram
32 MB DirectX 9 destekli bir ekran kartı
Windows XP SP2 ya da Vista işletim sistemi

Uçak severleri bağımlı bırakacak bir simülasyon herkesin seviyesine uygun bir çok uçak seçeneğiniz var havayolları seçme şansımız var çok güzel bir simülasyon sizleri de hayran bırakacağına eminim şimdiden İYİ EĞLENCELER… Unutmayın bu bir oyun değil simülasyon…YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :