Midnight Club 2

Midnight Club 2

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu168 MB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8
Eklenme TarihiŞubat 27th, 2016
0.00 Lira
Hemen indir (168 MB)
1079 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(0 oy ile: 0,00 / 5, oylandı)
Loading...Loading...

Midnight Club 2, dünyanın en kötü şöhrete sahip illegal sokak yarışçılarının Los Angeles, Paris ve Tokyo’da düzenlediği yarışları konu alan adrenalin yüklü bir yarış oyunudur. Oyuna başlangıçta acemi bir meydan okuyucu olarak başlıyorsunuz ama bunu değiştirmek tamamen sizin elinizde.

Oyundaki yarışlar bir takım checkpointlerden önce geçme mantığına dayalı bir şekilde işliyor. Çoğu yarışta hangi checkpointin bir sonraki olduğu önceden belirtiliyor ama bazı yarışlarda sıra fark etmeden tüm checkpointleri rastgele temizleyebiliyorsunuz. Oyunda bariyerler olmadığı için açık bir şehirde istediğiniz yöne gidebilirsiniz ama yarışları kazanmak için doğru yönlerde gitmelisiniz. Oyunda bulunan hasar modu sizin kafanıza göre her önünüze gelen atlama bölgesinden atlamanızı engellemek için yapılmış. Aracınıza belli bir hasardan fazlasını verdiğinizde patlıyor, buna dikkat ederek yarışmalısınız.

Oyundaki araçlar gerçek dünyada bulunan araçlardan alınmış ama geliştirilen ve eklenen parçalar gerçek dünyadan değil tamamen oyun için kurgulanmış. Oyundaki sesler ve seslendirmeler gayet başarılı olsa da grafikler biraz eski moda kaldığını söyleyebiliriz. Çıktığı yıllarda deli gibi oynanan ve göze şık gelen bu grafikler şimdiki araba yarışı oyunlarının yanından bile geçemeyecek düzeyde.YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :