Monopoly Tycoon

Monopoly Tycoon

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu49 MB
İşletim Sistemi
Eklenme TarihiAralık 6th, 2015
Hemen indir (49 MB)
1678 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

Çocukluğumuzun en güzel arkadaş ortamı oyunlarından olan Monopoly’nin ilerleyen yıllarda bir bilgisayar oyunu olarak karşımıza çıkacağını kimse bilemezdi. Fakat bilgisayar için çıkmasıyla oldukça oynanmış ve ilgi görmüştür.

Fakat oyunu gerçek hayattaki gibi sanıp oyunu öyle düşünmek hayal kırıklığına uğratabilir. Çünkü oyun bilgisayarda zar ile değil daha farklı bir şekilde oynanıyor. Oyun içerisinde AVM, otel gibi yerler yaparak gelirinizi arttırmak mümkün. Ve ne kadar hızlı gelişerek bölüm geçerseniz o kadar profesyonel olursunuz. Oyunda müşterilerinize daha fazla imkan sunabilmek için bina ve hizmetler yaratmanız gerekiyor. Oyunda bulunan zaman kavramı sebebiyle planlarınızı ona göre yapıyorsunuz. Yani oyuna göre tüm insanlar sabah 7 de kalkıp işlerine, okullarına ve AVM’lere gidiyorlar bu yüzden zamanı iyi kullanmak sizin gelişiminizi büyük oranda etkileyecektir.

Ticaret tarzı oyunlardan keyif alanlar ve bunun gibi oyunları tam anlamıyla oynayabilen kişiler için oldukça zevkli bir oyun.

Etiketler: , ,


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :