Moto Racer 3

Moto Racer 3

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu32 MB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8 / Vista
Eklenme TarihiAralık 19th, 2015
Hemen indir (32 MB)
2589 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(10 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...Loading...

Moto Racer 3, Delphine Software International tarafından geliştirilmiş ve Infogrames tarafından yayınlanmış bir motor yarışı serisinin üçüncü oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Moto Racer 3, serinin bir önceki oyununda bulunan yarış tipleri ve pistlerin hem sayıca hem de kalite olarak geliştirilmiş ve daha iyi hale getirilmiş hali. Bununla birlikte oyunda online çoklu kullanıcı desteği de yeni gelmiş bir özellik.

Çok çeşitli arazilerde motosikleti kontrol etmeye çalıştığımız oyunda Hız, Supercross / Motocross, Serbest Stil, Deneme ve Trafik gibi birbirinden farklı ve çok sayıda oyun modu yer alıyor. Hız modunda çok yüksek hızlara çıkmak ve akrobatik hareketler yapmak mümkün oluyor. Yüksek hızlara ulaşmak için ise uzun ve eğimli çeşitli parkurlar da bulunuyor. Aynı zamanda bu parkurlarda akrobatik hareketler yapabiliyoruz. Supercross ve Motocross modunda ise kirli ve pasları yolları ve tepeleri aşmamız ve yarışı ilk sırada tamamlamamız gerekiyor. Oyunun en zevkli yerlerinden biri olan bu modda mücadele gücü had safhada olan yarışlar gerçekleştiriyoruz. Serbest Stil modunda ise belli bir zaman kısıtı içerisinde çeşitli hareketler ve varyasyonlar yapmamız gerekiyor. Deneme modu ise özellikle serinin önceki oyunlarını oynamamış ve oyuna ısınmak isteyenler için yarış öncesi güzel bir alternatif oluşturuyor. Trafik modu ise Paris sokaklarında ve akan trafik içinde kaza yapmadan yarışmak gibi zor bir görevi barındırıyor. Her modda yapılan yarışlar kazanıldığında ise puan kazanılıyor ve yeni pist ve motosikletlerin açılması sağlanıyor.

Gayet iyi durumdaki grafiklerin yanı sıra oldukça kaliteli fizik motoruna da sahip oyunda motosikletlerin kontrolü de gayet rahat bir şekilde sağlanabiliyor. Moto Racer 3, sahip olduğu özellikler oyunseverlere güzel bir yarış deneyimi vaat ediyor.Moto Racer 3 Hakkında Yorumlar

Yorum Yaz

  1. adem diyor ki:

    çok güzel bişeeye benzio

  2. serhat diyor ki:

    abi bu oyun çok güzel

  3. ImWRekT diyor ki:

    Bu oyunu daha once hiç gormedım ama guzele benzıyokı suanda ındırıyorum.Bende bir motor tutkunuyum 😀 hadi bakalım ındı oyun ben oynıcam sımdı D:.

YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :