Moto Racer 4 PS4

Moto Racer 4 PS4

LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu1.51 GB
İşletim SistemiPS4
Eklenme TarihiŞubat 1st, 2018
Hemen indir (1.51 GB)
443 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

Ne Simülasyon, Ne de Oyun

Oyuncuların övgüsünden çok şikayetini almış, optimizasyon ve kontrol problemleriyle gündeme gelmiş bir oyun olmak Moto Racer 4’ün otoritesini iyiden iyiye düşüren etkenler. Haliyle internette araştırdığınızda doğru düzgün incelemesini bile bulamayabiliyorsunuz. Arada kalmış, aceleye getirilmiş; siz ne derseniz Moto Racer 4 o.

Açıkçası böyle bir oyunu büyük beklentiler içinde almanız muadilleri varken çok mantıksız diyebilirim. Gerek çeşitlilik, gerekse de stabilite bakımından oyun aşırı basite indirgenmiş ve gelişigüzel bir şekilde yayınlanmış gibi. Bundan çok daha kaliteli oyunlar olduğunu küçük araştırmalarla keşfedebilirsiniz. Oyuna ayrı bir sempatiniz olmadığı sürece bu oyuna verdiğiniz paraya pişman olacağınızı düşünüyoruz.

Grafikler

Kontroller ve dinamikler her ne kadar sınıfta kalsa da grafikler hatrı sayılır derecede güzel. Işıklandırmalar ve doku partikülleri gayet detaylı ve gerçekçi. Özellikle yağışlı havalarda oluşan atmosfer tatmin edici derecede güzel. Ama…

Her şeyi gibi bu özelliğinin de bir ‘ama’sı var ki, oyunu değil ultra grafiklerde, medium’da bile oynamak zor. Yarışın en heyecanlı anında ani FPS dropları yaşanabiliyor. PUBG’nin optimizasyonuna şükredilebilecek kadar kötü bir optimizasyonu var.

Oynanış

Oynaması imkansız olmasa da kötü bir kontrol sistemi var. Ne tam simülasyon, ne de klasik kontroller. Gerçekçilik hissiyatı olmayan analog bir kontrol sistemi var. Bazen dönüşler gereğinden ani, bazen de gereğinden yavaş oluyor ve bu da pistten çıkmanıza sebep oluyor. Haliyle bu kadar eksi yönü varken de sinirlerin bozulmaması elde değil. Bir miktar para verip bu oyunu aldıktan sonra sinir krizi geçirip cihazınızı kırmanız kuvvetle muhtemel.

Rakiplerinin aksine üzerinde çok daha az çalışılmış bir oyun. Alınmasını tavsiye etmiyoruz.

Artıları
  • Çok sayıda değişik oynanış sunan mod
  • Yeterli sabra sahipseniz zorlayıcı bir oyun
Eksileri
  • Yol tutuşu çok tutarlı değil
  • Çok da iyi olmayan yapay zeka
Etiketler: ,


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :