Burdasınız: Oyun İndir Need For Speed

Need For Speed indir

Need For Speed World indir

Need For Speed World indirSerinin tüm oyunlarının özelliklerini online bir oyunda toplamak isteyen EA Games NFS World oyununu ücretsiz olarak indirilebilecek bir şekilde oyunculara sundu. Dünyanın dört bir yanındaki NFS hayranları ile tek bir platform altında yarışabilmenizi sağlayan bu oyun, ADSL bağlantı ile rahatlıkla oynanabilmektedir.

NFS Underground 2 indir

NFS Underground 2 indirUnderground 2 oyununda seçtiğiniz arabaları, üst düzey arabalar olmasalar dahi, geliştirmeler ile muhteşem bir performans sahibi yapmanız mümkün.Oyunda geliştirmeler üzerinde çok durulmuş.Ama oynanış açısından da eski NFS serilerindeki adrenalin ve heyecan da korunmuş.Değişik modlarda değişik pistleri görüp rakiplerinizi geçmeye çalışıyorsunuz.

NFS Underground indir

NFS Underground indirNFS serisinin bu oyunu çıktığı ilk günlerde satış rekoru kırmıştı.Oyun ülkemizde de beklenilen ilgiyi gördü.Oyundaki değişik yarış seçeneklerinden en çok ilgi göreni ise tabiki de kariyer modu.Sıradan bir araba ile kariyerinize başlayıp bir şaheser sahibi olana kadar yarışıyorsunuz.Oyunda toplamda 110 yarış bulunuyor ama ekstralar ilerledikçe aktif oluyor.

NFS Pro Street indir

NFS Pro Street indirEA yetkilileri bu oyun için "autosculpt" özelliği ile yeni bir gerçeklik çığırı açacaklarını söylüyorlar.Bu oyunda da şehirler, sokaklar ve caddeler yerine pistlere geri dönüyorsunuz ve heyecanlı yarışlar başlıyor.Menüler ilk başlayanlar için karışık olabilir ama oyuna alıştıktan sonra oldukça etkili gelecek.Ama oyun içerisindeki yarışlarda araç kontrolü o kadar zor değil.

NFS Shift indir

NFS Shift indirProfesyonel yarış pistlerinde NFS deneyimini yaşayacağınız bu oyunda araba seçenekleri de oldukça yüksek.Oyundaki profil puanınıza göre Tier seçeneklerini aktif ederek daha iyi arabalar kullanabiliyorsunuz.Oyunun en son bölümlerinde Bugatti Veyron gibi üst klas arabaları seçip bu gruptaki arabalarla yarışmanıza izin veriliyor.

NFS Carbon indir

NFS Carbon indirEA Sports firmasının gözbebeği olan yarış oyunlarından bir tanesi.Alışılmışın dışında mekanlarda geçen bu oyunda kanyonlardaki uçurumlar gibi tehlikeler de sizleri bekliyor.Rakipler ise oldukça çetin.Bu yarış oyununda sırf yarış pistlerinden ziyade, aksiyonu bol bir macerayı konu alan bir senaryoyu oynuyorsunuz.

NFS Most Wanted indir

NFS Most Wanted indirSokak yarışlarını konu alan Most Wanted oyunu tamamen Hızlı ve Öfkeli filmini anımsatıyor.Oyunda sokak yarışları ile isterseniz drfit isterseniz normal yarışlara arabanızla katılabiliyorsunuz.Cadde ve sokaklarda, tıpkı sizin gibi para için yarışan kişilerle yarışmanın zevkine varacaksınız.

need for speed indirNeed For Speed indir bölümü EA games firmasının arabayla hız yapma tercihinde olanları düşünerek hazırladığı oyunun versiyonlarını sizlere sunacaktır. Farklı sürüm ve çeşitleriyle need for speed oyununu incelemek ve detayları öğrenmek için sitemizde bu bölümü takip edebilirsiniz.

Demo sürümlerini indirebilme imkanını yakalayacağınız oyunla hoş zamanlar geçireceğinizi umut ediyor sizlere oyunda başarılar diliyoruz.Carbon, Pro Street gibi sürümleri arasındaki farkı en iyi oynayarak anlayabilirsiniz. Bunun için geç kalmadan oyuna start verin. Dünyanın değişik bölgeleri her çıkan versiyonu takip ettiğinden böyle bir kategori oluşması gerekti diye düşündük ve karşınıza çıkardık.

Başlık Filtresi     Göster 
Sayı İçerik Başlığı
1 Nfs World indir
2 NFS Hot Pursuit indir
3 Need for Speed SHIFT Falken indir
4 Nfs Shift oyunu indir
5 Nfs indir
6 Need for speed shift indir
7 Need For Speed Most Wanted Türkçe yama indir
8 Need For Speed V-Rally 2 oyunu indir
9 Need For Speed Underground indir
10 Need For Speed High Stakes indir
11 Need For Speed Hot Pursuit 2 indir
12 Need for Speed Porsche Unleashed indir - NFS 5
13 Need For Speed Undercover Türkçe Yama
14 Need For Speed Undercover indir
15 Need For Speed Undergorund 2 indir
16 Need For Speed Pro Street indir
17 Need For Speed Most Wanted indir
18 Need For Speed Carbon indir
19 Need For Speed 2 indir
 

-- Sponsor Bağlantı --

--- Sponsor Bağlantı ---

Oyun indir Hakkında

Sitemizden oyun indirecek kişilere duyurulur: Oyun indirme alanında lider olmayı hedefleyen sitemizde bulunan oyunların tamamı yasal çerçevede indirebileceğiniz oyunlardır. Bunların içerisinde bazıları demo bazıları da freeware olarak sizlere hizmet vermektedir. İletişim bölümümüzden bazen oyun indir şifreleri istenmektedir bu tür durumlar kanunanlara aykırı olmasının yanında Hak meselesi olduğundan yardımcı olamayacağımızı belirtmek isterim. Oyun isimlerini kategori haline getirip sizlere oyun serilerini kolay indirme olanağı tanıyoruz. Yeni çıkacak sürümler için sitemizi takip edebilirsiniz. Bu durum hem size güncel versiyonları takip ettirecek hemde oyunların yeni özellikleri hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır.