Burdasınız: Oyun İndir

Wolfteam Sunucuyla Bağlantı Kesildi Sorunu

Wolfteam sunuculya bağlantı kesildiWolfteam sunucuyla bağlantı kesildi şeklinde bir mesaj alıyorsanız bu Wolfteam Lag sorunu olduğunu işaret eder.Bu durumda yapmanız gereken bazı çözümler vardır.

Wolfteam internet üzerinden oynanan bir oyun olduğu için, bağlantınızı yavaşlatacak bütün pencereleri kapatmanız gerekmektedir.Özellikle sizin haberiniz olmadan çalışan flashget, limwire gibi programlar oyunu oynarken mutlaka kapalı olsun.

Wolftem oyununu sorunsuz bir şekilde oynayabilmek için ekranınızın sağ alt köşesinde bulunan gereksiz programları kapatarak daha hızlı çalışmasını ve daha az laga girmesini sağlayabilirsiniz.Ayrıca varsa açık olan Internet Explorer ve Mozilla gibi programları da kapatarak oyunu hızlandırabilirsiniz.

Wolftem oyunundan en çok verimi alabilmek için minimum 2mb civarında bir internet bağlantınızın bulunması gerekir.

Bağlantınızın ne kadar hızlı olduğunu merak ediyorsanız vereceğimiz adresten bağlantınızı test edebilirsiniz.

Bağlanyı hız testi için tıkla

Açılan pencerede hız testi yapıp aşağıdaki sonuçlarla karşılaştırın.

0 - 1 Mb arası : Oyun yavaş çalışır ve sürekli takılır.

1 - 2 Mb arası : Ara sıra takılmalar olabilir.

2 -4 Mb arası : Çok nadiren takılabilir.

4 -8 Mb arası : Takılma olmadan akıcı bir biçimde oynayabilirsiniz.

Wolfteam indirmek için tıklayın

 

Oyun indir Hakkında

Sitemizden oyun indirecek kişilere duyurulur: Oyun indirme alanında lider olmayı hedefleyen sitemizde bulunan oyunların tamamı yasal çerçevede indirebileceğiniz oyunlardır. Bunların içerisinde bazıları demo bazıları da freeware olarak sizlere hizmet vermektedir. İletişim bölümümüzden bazen oyun indir şifreleri istenmektedir bu tür durumlar kanunanlara aykırı olmasının yanında Hak meselesi olduğundan yardımcı olamayacağımızı belirtmek isterim. Oyun isimlerini kategori haline getirip sizlere oyun serilerini kolay indirme olanağı tanıyoruz. Yeni çıkacak sürümler için sitemizi takip edebilirsiniz. Bu durum hem size güncel versiyonları takip ettirecek hemde oyunların yeni özellikleri hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır.