Pacman

Pacman

LisansSüre Kısıtlamalı
Dilİngilizce
Dosya Boyutu114 KB
İşletim SistemiWindows XP / Vista / 7
Eklenme TarihiŞubat 5th, 2018
Hemen indir (114 KB)
1460 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(4 votes, average: 3,00 out of 5)
Loading...Loading...

Dünyanın en eski ama hala oynanan atari oyunlarından birisi olan Pacman oyununu nostalji yapmak isteyenler için yayınlıyoruz. Oyun sonradan yapma veya klonlama değil Namco firması tarafından üretilmiş ilk günkü oyundur, oynayınca siz de göreceksiniz. Oyunun orijinal ismi Namco All-Stars — Pac-Man’dir.

Pacman oyununu henüz oynamamış veya tanımayan küçük arkadaşlarımız için oyunu biraz anlatmak gerekirse, bulunduğu platform üzerindeki hayaletlere yakalanmadan ekrandaki tüm noktaları toplamaya çalışıyorsunuz. Köşelerde bulunan büyük noktaları aldığınızda hayaletleri yiyebildiğiniz ve onları merkezlerine geri gönderdiğiniz için onlar sizden kaçmaya başlıyorlar.

Grafik anlamında son derece basit ama oynanış anlamında son derece zevkli bu oyunun tahmin edeceğiniz gibi çok küçük bir dosya boyutu var ve neredeyse hiç bir sistem gereksinimi istemiyor.

Artıları
  • Sevilen oynanış
  • Orijinal sesler
  • Buram buram nostalji
  • Özel oyunlardan
Eksileri
  • Yeni oynayanlar neden özel olduğunu anlamayabilir

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

League of Legends League of Legends League of Legends, 2009 tarihinde Riot Games tarafından yayınlanan ve çıktığı ilk günden bu yana tüm dünyada en çok oynanan online oyunlar..
Prehistorik 2 Prehistorik 2 Prehistorik 2, DOS tabanlı ve nostaljik oyun arayanların en çok tercih ettiği oyunlardan birisidir. Oyun platform ilerleme şeklinde basit bir mantık üzerine..
Supaplex Supaplex Supaplex, çocukluğumuzda saatlerce oynadığımız atari oyunlarının tadını veren, Murphy adlı bir kahramanın ki kendisi kırmızı, şirin bir toptur, başına bombaları ve kayaları..
Double Dragon Double Dragon Double Dragon oyunu eskilerin atari salonlarında zevkle oynadığı ilerlemeli dövüş oyunudur. Çocukluk zamanını atari salonlarında geçirenler bu oyunu gördüklerinde mutlaka indirmek isteyeceklerdir...
Volfied Volfied Volfied oyunu yaklaşık 20 yıldır oyun sevenlerinin sıkıntılı anlarının eğlenceli geçmesini sağlayan bir uzay oyunudur. Küçük ama ilginizi çekecek nitelikteki Volfied oyunu..
Etiketler: , ,


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :