Paramanya Turnuvası Gaziantep’te yapıldı

Türkiye’deki mobil oyun severlerin vazgeçilmez oyunu Türkiye Paramanya Turu, Gaziantep ayağıyla başladı. Deneyimli oyuncuların mücadelesine sahne olan yarışma izleyenlere heyecan dolu anlar yaşattı.

Netmarble Türkiye tarafından yayınlanan, Türkiye’nin en sevilen mobil oyunu Türkiye Paramanya Turu’nun Gaziantep ayağı 30 Nisan 2017, Pazar günü gerçekleşti.
Paramanya Gaziantep Turnuvası 1

Gaziantep’in özgün mimarisi ile dikkat çeken tarihi Ayyuş Hanım Konağı, turnuva heyecanına ev sahipliği yaptı. Zarların galibiyet için atıldığı, yarışmacıların kıyasıya mücadelesine sahne turnuvada, birinci gelen oyuncu 2000 Elmas kazanırken, 2’nci 1000 Elmas ile ödüllendirildi. Turnuvanın Gaziantep ayağında birinci olan Barış Aldemir, Eylül ayında İstanbul’da düzenlenecek Paramanya Büyük Şampiyonası’nda yarışmaya da hak kazandı.Paramanya Gaziantep Turnuvası 2

8 şehir, toplam 10.000 TL ödül havuzu!
6 milyonun üstünde kullanıcıya sahip Paramanya oyununa olan ilgiyi karşılamak amacıyla Netmarble Türkiye, Gaziantep, Ankara, Adana, Trabzon, İstanbul, Bursa, Antalya ve olmak üzere 8 şehirde Türkiye Paramanya Turu’nu düzenliyor. Toplam ödül havuzunun 10.000 TL’ye ulaştığı 2017 finallerine katılmanın yolu Türkiye Paramanya Turu’nda başarılı olmaktan geçiyor.

Türkiye’nin 1 numaralı mobil oyunu
Oyuncuların birbirinden farklı haritalarda ister yapay zekâya ister arkadaşlarına karşı oynayabildiği ve her yaştan oyuncuya hitap eden bir MMO mobil board oyunu olan Paramanya’nın başarısının sırrı, yüzde 100 Türkçe olması ve oyundaki karakterler ile mekanların yerelleştirilerek, oyuncuların Türkiye’ye özgü içeriklerle buluşturulması. Kanuni Sultan Süleyman, Hürrem Sultan, Nasreddin Hoca gibi Türk tarihinin önemli karakterleri ile oynayabilme şansı tanıyan Paramanya, Türkiye Haritası’yla da ülkemizde yer alan en önemli tarihi eserlere sahip olmanın keyfini sunuyor.

Ücretsiz indirme, Türkçe seslendirme, tüm mobil cihazlara uyumluluk gibi özelliklerin yanı sıra Paramanya, oyunculara zarları yuvarlayıp ister arkadaşlarıyla ister aileleriyle dünyayı turlama fırsatı sunuyor. Ayrıca oyunda bulunan 10 adet birbirinden farklı harita, yepyeni karakter kartları ve aksesuarlarla eğlence hiç bitmiyor.

Özel günlere ait etkinliklerle, sürpriz hediyelerle sürekli eğlenceyi ve heyecanı zirvede tutarak Türkiye’de ve tüm dünyada herkesi etkisine alan mobil oyun Paramanya, oyun tutkunlarına yeni aksiyonlar ve maceralar sunmaya devam edecek.

Paramanya oyun içi satın alma seçenekleriyle App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz indirilebilir.

App Store: http://buff.ac/4cX4
Google Play: http://buff.ac/4cX5

Oyunla ilgili daha fazla bilgi için resmi Paramanya we bsitesini ve resmi Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

638 kez okundu

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

League of Legends League of Legends League of Legends, 2009 tarihinde Riot Games tarafından yayınlanan ve çıktığı ilk günden bu yana tüm dünyada en çok oynanan online oyunlar..
Paramanya’yı 6 Milyon Kişi İndirdi Paramanya’yı 6 Milyon Kişi İndirdi Türkiye’deki mobil oyun severlerin vazgeçilmez oyunu Paramanya, 6 milyon kullanıcıya ulaşarak en çok oynanan mobil masa oyunlarından birisi olmayı başardı. Netmarble Games,..
Paramanya’dan Sevgililer Gününe Özel Ödüller Paramanya’dan Sevgililer Gününe Özel Ödüller Paramanya’da Aşk Kazanıyor Türkiye’deki mobil oyun severlerin vazgeçilmez oyunu Paramanya, Sevgililer Günü’ne özel ödüllerle oyuncularına aşk dolu bir hafta geçirme imkanı sunuyor...
Paramanya Oyununda Büyülü Diyar’a yolculuk Paramanya Oyununda Büyülü Diyar’a yolculuk Türkiye’deki mobil oyun severlerin vazgeçilmez oyunu Paramanya, Büyülü Diyar Haritası’nı oyuncuların beğenisine sunuyor. Netmarble Türkiye tarafından yayınlanan,Türkiye’nin en sevilen mobil oyunu Paramanya,..
Paramanya’ya Kanuni Sultan Süleyman Geliyor! Paramanya’ya Kanuni Sultan Süleyman Geliyor! Türkiye’deki mobil oyun severlerin vazgeçilmez oyunu Paramanya, Kanuni Sultan Süleyman karakterini oyuncuların beğenisine sunuyor Netmarble Türkiye tarafından yayınlanan ve Türkiye’nin en sevilen..


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :