Paramanya Yeni Oyuncak Haritası

Paramanya’nın yeni güncellemesi ile yepyeni bir harita açılıyor
Yeni Oyuncak Diyarı haritasında kazanmanın sırrı kancanın ucunda

Paramanya Yeni Harita

Türkiye’deki mobil oyun severlerin tutkuyla oynadığı Paramanya’nın 20 Eylül 2017 tarihli yeni güncellemesi ile oyuna yeni bir harita ekleniyor. Yeni Harita Oyuncak Diyarı’nda oyuncular, kanca ile oyuncak kazanma keyfini Paramanya’ya özgü bir şekilde yaşayacaklar.

Netmarble Games, Türkiye’nin en sevilen mobil oyunu Paramanya’da yepyeni bir haritanın açılacağı güncellemeyi 20 Eylül 2017 tarihinde yayınlayacak. Yeni haritalar ve yeni aktivitelerle mobil oyun severlerin ilgisini sürekli ayakta tutmayı başaran Paramanya’nın yeni haritasının özelliği kancayla oyuncak avı.

Kancayı at, oyuncağı kazan

AVM’lerde, restoranlarda karşımıza çıkan ve içindeki çeşit çeşit oyuncaklardan birine sahip olmak için can attığımız oyuncak yakalama makinesinin Paramanya versiyonu, oyunculara yepyeni bir oyun deneyimi sunacak. Oyuncular kancayı atıp kazandıkları eşyalarla rakiplerine üstünlük sağlamaya çalışırken, rakipleri de makineyi sallayarak onlara engel olabilecekler. Paramanya oyuncuları kanca kullanma eğlencesini Paramanya’ya özgü bir şekilde yaşama fırsatını Yeni Oyuncak Diyarı Haritası’nda yakalayabilecekler.

Türkiye’ye özgü içeriklerle oyun keyfi artıyor

Paramanya’nın bu kadar çok sevilmesinin en önemli nedenlerinden biri, oyundaki karakterlerin ve mekanların yerelleştirilerek, oyuncuların Türkiye’ye özgü içeriklerle buluşturulması. Kanuni Sultan Süleyman, Hürrem Sultan, Nasreddin Hoca, Selahaddin Eyyübi gibi Türk tarihinin önemli karakterleri ile oynayabilme şansı tanıyan Paramanya, Türkiye Haritası’yla da ülkemizde yer alan şehirlereler sahip olmanın ve o şehre özgü simgeleri inşa edebilmenin keyfini sunuyor.

Türkiye’de ve tüm dünyada herkesi etkisine alan mobil oyun Paramanya, oyun tutkunlarına yeni aksiyonlar ve maceralar sunmaya devam edecek.

Paramanya oyun içi satın alma seçenekleriyle App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz indirilebilir.

App Store: http://buff.ac/4d8a
Google Play: http://buff.ac/4d8a

Oyunla ilgili daha fazla bilgi için resmi Paramanya web sitesini ve resmi Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

1420 kez okundu

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

League of Legends League of Legends League of Legends, 2009 tarihinde Riot Games tarafından yayınlanan ve çıktığı ilk günden bu yana tüm dünyada en çok oynanan online oyunlar..
Paramanya’ya Aile Sistemi Geldi Paramanya’ya Aile Sistemi Geldi Türkiye’deki mobil oyun severlerin vazgeçilmez oyunu Paramanya’ya 1 Haziran 2017 tarihi itibariyle pek çok yeni özellik eklendi. Oyunda yapılan dev güncellemeyle gelen..
Paramanya Turnuvası  Gaziantep’te yapıldı Paramanya Turnuvası Gaziantep’te yapıldı Türkiye’deki mobil oyun severlerin vazgeçilmez oyunu Türkiye Paramanya Turu, Gaziantep ayağıyla başladı. Deneyimli oyuncuların mücadelesine sahne olan yarışma izleyenlere heyecan dolu anlar..
Paramanya’yı 6 Milyon Kişi İndirdi Paramanya’yı 6 Milyon Kişi İndirdi Türkiye’deki mobil oyun severlerin vazgeçilmez oyunu Paramanya, 6 milyon kullanıcıya ulaşarak en çok oynanan mobil masa oyunlarından birisi olmayı başardı. Netmarble Games,..
Paramanya’dan Sevgililer Gününe Özel Ödüller Paramanya’dan Sevgililer Gününe Özel Ödüller Paramanya’da Aşk Kazanıyor Türkiye’deki mobil oyun severlerin vazgeçilmez oyunu Paramanya, Sevgililer Günü’ne özel ödüllerle oyuncularına aşk dolu bir hafta geçirme imkanı sunuyor...


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :