Paramanya’ya Aile Sistemi Geldi

Türkiye’deki mobil oyun severlerin vazgeçilmez oyunu Paramanya’ya 1 Haziran 2017 tarihi itibariyle pek çok yeni özellik eklendi. Oyunda yapılan dev güncellemeyle gelen en dikkat çekici özellik ise oyuncuların Aile kurarak oyunu oynaması.

Paramanya Aile

Netmarble Games, Türkiye’nin en sevilen mobil oyunu Paramanya’da yapılan dev güncellemeyle birlikte oyuna yeni Aile Sistemi ve izleyici modu eklendiğini açıkladı. Güncellemede en çok dikkat çeken özellik ise oyuncuların artık bir aile kurarak oyun oynaması,aile üyeleriyle sohbet ederek birlikte görevler tamamlama imkanı olması.

Kendi aileni kur, sohbet et, maçları izle

Paramanya’ya eklenen benzersiz özelliklerden biri de oyuna katılmadan yapılan maçları izleyebilme imkanı olması. Oyuncular izleyici modunda arkadaşlarının maçlarını ve turnuvalarda oynanan maçları da izleyebilecek. Oyuncular aile sisteminde kendi ailesini kendisi yaratarak istediği oyuncuları davet edebiliyor, sohbet edebiliyor, ve haftalık aile sıralamasında yarışabiliyorlar. Ayrıca kurulan ailelerdeki oyuncular, aile içinde rekabet edebildikleri gibi, aile olarak kurulan başka ailelerle de mücadele edebilme özelliğine sahip olacaklar.

Paramanya oyun içi satın alma seçenekleriyle App Store ve Google Play üzerinden ücretsiz indirilebilir.

App Store: http://buff.ac/4d8a
Google Play: http://buff.ac/4d8a

Oyunla ilgili daha fazla bilgi için resmi Paramanya web sitesini ve resmi Facebook sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

2431 kez okundu

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

League of Legends League of Legends League of Legends, 2009 tarihinde Riot Games tarafından yayınlanan ve çıktığı ilk günden bu yana tüm dünyada en çok oynanan online oyunlar..
Paramanya Turnuvası  Gaziantep’te yapıldı Paramanya Turnuvası Gaziantep’te yapıldı Türkiye’deki mobil oyun severlerin vazgeçilmez oyunu Türkiye Paramanya Turu, Gaziantep ayağıyla başladı. Deneyimli oyuncuların mücadelesine sahne olan yarışma izleyenlere heyecan dolu anlar..
Paramanya’yı 6 Milyon Kişi İndirdi Paramanya’yı 6 Milyon Kişi İndirdi Türkiye’deki mobil oyun severlerin vazgeçilmez oyunu Paramanya, 6 milyon kullanıcıya ulaşarak en çok oynanan mobil masa oyunlarından birisi olmayı başardı. Netmarble Games,..
Paramanya Oyununda Büyülü Diyar’a yolculuk Paramanya Oyununda Büyülü Diyar’a yolculuk Türkiye’deki mobil oyun severlerin vazgeçilmez oyunu Paramanya, Büyülü Diyar Haritası’nı oyuncuların beğenisine sunuyor. Netmarble Türkiye tarafından yayınlanan,Türkiye’nin en sevilen mobil oyunu Paramanya,..
Paramanya’ya Kanuni Sultan Süleyman Geliyor! Paramanya’ya Kanuni Sultan Süleyman Geliyor! Türkiye’deki mobil oyun severlerin vazgeçilmez oyunu Paramanya, Kanuni Sultan Süleyman karakterini oyuncuların beğenisine sunuyor Netmarble Türkiye tarafından yayınlanan ve Türkiye’nin en sevilen..


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :