Pes 2008 Türkçe Yama indir | İndir Oyunu
Pes 2008 Türkçe Yama

Pes 2008 Türkçe Yama

LisansÜcretsiz
DilTürkçe
Dosya Boyutu9.9 MB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8 / Vista
Eklenme TarihiKasım 29th, 2015
0.00 Lira
Hemen indir (9.9 MB)
193 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (0 oy ile: 0,00 / 5, oylandı)
Loading...Loading...

Pes 2008 Türkçe yama ihtiyacınız olduğunun duyumunu aldık ve sizlere bu eksikliği giderecek oyun yamasını sizlere sunuyoruz. Oynarken büyük haz alacağınız bu oyunu daha profesyonel yöneteceksiniz. Emin olun sanki bir Türk yapımcı tarafından hazırlanmış hissini sizde uyandıracaktır. Yamayı eklemeden önce Pes 2008’i kapatın ve oyunun yüklendiği klasöre yamayı ekleyiniz.

Yama çok profesyonel bir biçimde hazırlandığı için menülerin tamamında orijinal oyun Türkçe’ymiş gibi bir oyun oynayabileceksiniz. Buradan da çeviriyi hazırlayan ve emeği geçen herkese oyun indir sitemiz adına teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Yamayı bilgisayarınıza indirdikten sonra sıkıştırılmış klasörden dışarıya çıkartın.İçerisinde yamayı yüklerken nasıl bir yol izlemeniz gerektiğini gösteren text dosyası da mevcut olduğu için sorunsuz bir şekilde yükleyebilirsiniz.

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

Silent Hill 3 Silent Hill oyunlarının tek bir ortak noktası var, o da bütün Silent Hill serilerinin hepsinini aynı kasabada geçmesi. Silent Hill kasabası tam bir ko...
Angry Birds 2011 Akıllı telefonların çıkması ile birlikte en çok oynanan oyunlardan birisi olan Angry Birds, yani Türkçe anlamı ile sinirli kuşlar, artık Pc için oynan...
Monster Garage Yazı gelecek
Loco Mania Yazı gelecek
Etiketler: