Rescue Team 6

Rescue Team 6

LisansDeneme Sürümü
Dilİngilizce
Dosya Boyutu393 MB
İşletim SistemiWindows Vista / 7 / 8 / 10
Eklenme TarihiKasım 4th, 2016
Hemen indir (393 MB)
3522 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...Loading...

Rescue Team 6 oyununda, arama kurtarma ve yardım ekiplerine katılıp bir kahraman olmaya çalışıyorsunuz. Oyunda her biri cesur yardımseverlerden oluşan bir ekibe liderlik ederek ihtiyacı olan insanlara en kısa sürede yardım götürmeye çalışacaksınız.

Oyunda karşınıza depremler, tsunamiler, volkanik patlamalar gibi büyük afetlerden sonra yardım ihtiyacı olan insanlara yardım etme şansı çıkıyor. Özellikle çocukların oynaması ve insanlarla yardımlaşma duygusunu geliştirme açısından çok faydalı bir oyun. Oyunda insanları kurtarmanın yanı sıra bazı görevlerde şehrin veya kasabanın eski haline dönmesine de yardım ediyorsunuz.

Oyunun Özellikleri

  • Korkunç felaketlere tanık olup bunlardan insanları ve hayvanları kurtaracaksınız
  • Yolları ve köprüleri tamir edecek, evleri ve fabrikaları yenileyecek, hasta ve yaralıları tedavi edeceksiniz
  • Yardım helikopterleri, motorlu tekneler, uçaklar ve trenler gibi araçları kontrol edebileceksiniz
  • Efsanevi kurtarma ekibi ile günü kurtarıp kahraman olabileceksiniz
Rescue Team 6 Sistem Gereksinimleri
İşletim Sistemi : Windows Vista / 7 / 8 / 10
İşlemci : 1000 MH
Ram : 1024 MB
Harddisk Alanı : 400 MB
Ekran Kartı : 128 MB
DirectX : 9.0 ve üstü
Artıları
  • Yardımlaşmayı öğretici bir oyun
  • Stratejik düşünme gerektiriyor
  • Hızlı oynanış
Eksileri
  • Haritalar daha büyük olabilirdi

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

League of Legends League of Legends League of Legends, 2009 tarihinde Riot Games tarafından yayınlanan ve çıktığı ilk günden bu yana tüm dünyada en çok oynanan online oyunlar..
THW Simulator 2012 THW Simulator 2012 THW Simulator 2012 oyunu, bir teknik yardım ekibinin çeşitli görevlerini yerine getirmeye çalıştığınız bir simülasyon oyunudur. Oyunda kazı makinesi, kepçe, minibüs, vinç ve..
Theme Hospital Theme Hospital Theme Hospital, bir hastanenin sorumluğunu yüklendiğiniz ve hastaları iyileştirmeye çalışırken bir yandan da hastanenin kar etmesini sağlamaya çalıştığınız bir simülasyon oyunudur. Oyunda..
Rescue 2013 Everyday Heroes Rescue 2013 Everyday Heroes Biz her gün kahramanız… Bulunduğumuz coğrafyada, kahramanlık dendiğinde aklımıza Polis ya da Asker gelir. Bu mesleklerden birisine dâhil olunduğunda potansiyel kahramansınızdır. Filmlerde,..
Emergency 2012 Emergency 2012 Emergency 2012 Deep Silver tarafından geliştirilen bir kurtarma ekibi simülasyonudur. Oyunda kurtarma ekiplerinin yönetimi sizin elinizde ve çeşitli lokasyonlardaki çeşitli felaketlere siz..
Etiketler: , ,


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :