Rimelands: The Hammer of Thor

Rimelands: The Hammer of Thor

LisansÜcretsiz
Dilİngilizce
Dosya Boyutu31 MB
İşletim SistemiWindows XP / 7 / 8
Eklenme TarihiNisan 29th, 2016
Hemen indir (31 MB)
783 kez indirildi

Puanlama

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
(0 oy ile: 0,00 / 5, oylandı)
Loading...Loading...

Rimelands The Hammer of Thor, Dicework Games tarafından geliştirilen bir sıra tabanlı rol yapma oyunudur. Oyunun dikkat çeken özelliği ise basit mekaniği ve kaliteli görseller ile süslenmiş heyecanlı bir macera oyunu olması. Oyunda gizemli mahzenler, dondurucu soğuğun hakim olduğu bir çevre, hazineler ve korkusuz düşmanlar sizleri bekliyor olacak.

Oyunda terk edilmiş mezarları ve mahzenleri araştıran genç bir hazine avcısını yönetiyorsunuz. Bir yandan büyük annesini geçindirmeye çalışırken bir yandan da ölmüş olan anne ve babanızın hakkında gizli kalmış şeyleri öğrenmeye çalışıyorsunuz. RPG oyunlarında pek bayan karakter görmek mümkün olmaz ama Dicework Games’i tebrik etmek gerekiyor. Oyunda bayan bir karakterle ilerleyerek en azından her RPG oyununda karşımıza çıkan savaşçı / büyücü vs erkek karakterlerinden başka bir karakterle oynamış oluyorsunuz.

Rimelands The Hammer of Thor oyuncularına bunları vaat ediyor;

 • Basit ama buna rağmen derin görseller
 • 3 farklı karakter yolu; Barbarian, Assassin ve Shaman
 • Karakterinize öğretebileceğiniz düzinelerce yetenek
 • Hem önceden oluşturulmuş hem de rastgele oluşturulmuş bölümler
 • Ozalit baskıları kullanarak yeni itemler oluşturabilme imkanı
Artıları
 • Kaliteli sıra tabanlı dövüşler
 • Çok fazla karakter özelleştirme seçenekleri
 • Başka oyunlarda pek görülmeyen ayarlar
 • Bayan karakterle oynanan RPG
Eksileri
 • Tekrar eden çevre ve düşmanlar
 • Çok fazla geliştirilememiş hikaye ve karakterler

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

League of Legends League of Legends League of Legends, 2009 tarihinde Riot Games tarafından yayınlanan ve çıktığı ilk günden bu yana tüm dünyada en çok oynanan online oyunlar..
Blackguards Blackguards Blackguards oyununda dünyayı kurtarma sırası iyilerden kötülere geçiyor. Dünyayı kurtarmak için dünyanın tek umudu geri kalan bir avuç suçlu haydut olan bu RPG..
King’s Bounty: Armored Princess King’s Bounty: Armored Princess King’s Bounty: Armored Princess oyunu, sıra tabanlı strateji oyunu Kings Bounty serisinin The Legend oyunun devam niteliğindeki serinin 2. oyunudur.  Oyunun ilk..
Venetica Venetica Venedik’te eski çağlarda geçen bu rol yapma oyununda, korkunç bir gizemin kurbanı olan genç Scarlett’i yönetiyorsunuz. Scarlett’in yoldaşı, yüce büyücülerden oluşan bir..
Kult: Heretic Kingdoms Kult: Heretic Kingdoms Kult: Heretic Kingdoms oyununda tanrı ölmüştür ve sapkınlık krallıklara hakim olmuştur. Oyunda siz de genç bir engizisyon üyesi olan bayan bir karakteri..


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :