Seven Knights’a dev güncelleme ile Dellons karakteri geliyor

Seven Knights, oyunundaki dev güncelleme ile kudretlenen Dellons karakteri yeni maceralara yol alıyor. Ayrıca oyunda 12. bölge açılırken, güncelleme adına yeni ödüller dağıtılacak ve etkinlikler düzenlenecek.7knights Dellons karakteri

Netmarble Games sevilen mobil RPG oyunu Seven Knights için hazırladığı, yeni karakteri Kudretli Dellons’un da bulunduğu büyük güncellemenin yapılacağını duyurdu.

Son güncellemede özel kahramanlardan Yedi Şövalye’ler ilk kudretli kahramanlarını oyuna katılıyor. Kudretlenmesiyle Dellons, yedi şövalyelere düşman olan bir Kara Şövalye oluyor ve hem hikayede, hem de savaşta büyük değişikliklere sebep olacak yeteneklere kavuşuyor.

Artık oyuncular, yeni bir Kara Şövalye’nin doğmasıyla kaosa sürüklenen kahramanların, güncellenen hikayesini YouTube kanalından takip edebilir. Kudretli Dellons karakterinin oyuna pek çok yenilik getireceği tahmin ediliyor.

12.Bölge oyunculara açıldı
Güncelleme ile birlikte Seven Knights 12. bölge de kapılarını açıyor. 12. Bölge’de yakıcı kayalar ve güçlü canavarların yanı sıra, oyunculara destek olan maskotlar da yer alıyor.

Kudretli Dellons güncellemesi için Netmarble yedi gün süren, 6 yıldız kahraman veya 6 yıldız Güçlendirme Kristali gibi çeşitli Zaman Kutusu ödülleri içeren bir etkinlik hazırladı. Oyuncular ödüller için gerekli olan Zaman Kutusu’nu ana ekranda kolayca bulabiliyor.

Dellons için yeni kostüm
Ayrıca Netmarble Kudretli Dellons için yeni bir kostüm hazırladı ve Dellons’u Çağırma Dükkanı’ndan alınan 50. kahraman olarak ilan etti. Güncellemeden sonraki üç hafta içerisinde Dellons’u kudretlendiren oyuncular, 6 yıldız Kahraman Seçici kazanacak.

Netmarble aynı zamanda özel bir kampanya ile Yedi Şövalye Seçici’yi de satışa sunuyor.

Dünya çapında son derece popüler olan Seven Knights, 500’ün üzerinde farklı karakter biriktirip geliştirerek eğlenebileceğiniz sıra tabanlı mobil bir RPG’dir.

Seven Knights Google Play ve AppStore üzerinden ücretsiz olarak indirilebilir.
Google Play Store: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.netmarble.sknightsgb
App Store: https://itunes.apple.com/us/app/seven-knights/id970818035?l=ko&ls=1&mt=8

Oyunla ilgili daha fazla bilgi için web sitesini ziyaret edebilirsiniz: http://sevenknights.netmarble.com

1409 kez okundu

Bu oyunu indirenler bunları da indirdi

League of Legends League of Legends League of Legends, 2009 tarihinde Riot Games tarafından yayınlanan ve çıktığı ilk günden bu yana tüm dünyada en çok oynanan online oyunlar..
En İyi 15 Açık Dünya Oyunu En İyi 15 Açık Dünya Oyunu Oyun dünyasında çığır açan bir tür olarak karşımıza çıkan açık dünya oyunları, oyunlarda özgür olmayı seven oyunculara hitap ediyor. Peki geçmişten günümüze..
En Kötü 10 Mortal Kombat Karakteri En Kötü 10 Mortal Kombat Karakteri Mortal Kombat serisi dünyanın en çok bilinen dövüş oyunlarının arasında ilk 3’e girebilecek bir oyun serisidir desek abartmış olmayız. Oyunun başarısında sahip..
Seven Knights özel kahraman Miho’yu tüm dünyada oyuna ekliyor Seven Knights özel kahraman Miho’yu tüm dünyada oyuna ekliyor Güçlü ve büyüleyici yeteneklere sahip Miho ve kaplanı geliyor Yeni Limit Kırma ve Araştırma sistemleri ekleniyor Güncelleme gününde Netmarble tüm oyunculara yeni..
Seven Knights Black Friday Etkinlikleri Seven Knights Black Friday Etkinlikleri Oyun içerisinde satın alma yapan tüm oyunculara 5 Yıldız Kahraman Seçici hediye 24 Kasım 2016 tarihinden itibaren bir hafta Yedi Şövalye Seçici..


YORUM YAZIN

İsim : E-Mail :